55026

Vinylová činka Kettlebell14kg

Produkt není dostupný


Popis

Vinylová činka kettlebell HS-PB014KB s hmotnosťou 14 kg je zariadenie, ktoré bude užitočné v každej domácej posilňovni. Vďaka svojim malým rozmerom nezaberá veľa miesta. Cvičenie s kettlebellmi vám pomôže efektívne posilniť svaly, vytvarovať postavu a zhodiť zbytočné kilogramy. Činky kettlebell môžete použiť aj na spestrenie svojich každodenných cvičení. Kettlebell značky Hop-Sport sa vyznačuje estetickým spracovaním a odolnosťou. Ich  tvar vám umožní pohodlný úchop aj pri intenzívnom cvičení. Informácia o hmotnosti každej činky je zreteľne označená na prednej strane kettlebell pre jednoduchú identifikáciu.

None

Praktický tvar

Vinylové činky kettlebell značky Hop-Sport  boli vyrobené tak, aby bol silový tréning pre naše telo optimálny. Za týmto účelom bola rukoväť prepracovaná tak, aby zaisťovala najlepšie uchopenie a vynikajúce výsledky tréningu. Na druhej strane, vďaka profilovanému, plochému dnu sa vinylová činka kettlebell Hop-Sport nebude kotúľať po podlahe, ale bude stabilne stáť na mieste, kam ju položíte.

None

Intenzívnejší tréning

Činky kettlebell sa od tradičných činiek líšia predovšetkým tvarom a úchopom. Na rozdiel od klasických činiek presúvajú stred ťažiska a spôsobujú neustály tlak na svaly predlaktia. V dôsledku toho sa jedná o odlišný vplyv závažia na svaly. Pri tréningu s klasickým činkami precvičujeme jednotlivé, vybrané svaly a činky kettlebell zapájajú do práce celé skupiny svalov súčasne. Intenzita tréningu je preto väčšia ako pri iných vytrvalostných cvičeniach. To vám umožní dosiahnuť výrazné zlepšenie celkovej kondície vo veľmi krátkom čase.

Technické údaje:

  • Výrobca: Hop-sport
  • Hmotnosť: 14 kg
  • Rozmery: 31,2 x 28,5 x 22 cm
  • Rozmery balenia: 23,5 x 23,5 x 33,5 cm
  • Vnútorná šírka úchopu: 19,3 cm
  • Vzdialenosť od úchopu k telu kettlebell: 8,5 cm
  • Priemer uchopovacej časti: 4,8 cm
  • Obvod: 71 cm
  • Obvod rukoväte: 14,6 cm
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (13)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené