Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Gymnastický matracmäkký 5cmzelený

49,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (4)

Popis

Skladací gymnastický matrac - mäkký so suchým zipsom

Skladací gymnastický matrac - mäkký so suchým zipsom

Gymnastický matrac HS-065FM zelený o hrúbke 5 cm značky Hop-Sport vám poskytne pohodlný a stabilný základ počas cvičenia s rozmermi 180 x 60,5 x 5 cm. Protišmykový povrch matraca ešte viac zvyšuje bezpečnosť v priebehu cvičenia. Vďaka tomu, že tento model je mäkký, je odporúčaný najmä pre jogu a každodennú statickú gymnastiku. Je tiež perfektný ako základ pre deti počas hrania. Vďaka možnosti skladania je tento model veľmi praktický, ľahko sa skladuje a prenáša.

Vodeodolný materiál

Skladací matrac HS-065FM značky Hop-Sport vďaka povrchu z PU neabsorbuje pot a takisto ani vodu, čo uľahčuje jeho čistenie. Toto je obzvlášť dôležité, ak plánujete intenzívne cvičenia.

Vodeodolný materiál
Odolný a protišmykový

Odolný a protišmykový

Povrch matraca z vysoko kvalitného polyuretánu sa vyznačuje vysokou odolnosť voči intenzívnemu používaniu a jeho protišmyková textúra ešte viac zvýši vašu stabilitu a bezpečnosť počas cvičenia.

Možnosť zloženia a spojenia s inými matracmi

Matrac HS-065FM sa skladá z troch trvalo spojených častí, ktoré môžete po tréningu pohodlne zložiť na rozmery 60,5 x 60,5 x 15,5 cm, aby ste nestratili cenný priestor. Tento model je tiež vybavený špeciálnym suchým zipsom, ktorý je umiestnený po oboch stranách matraca a vďaka tomu ho môžete spojiť  s inými matracmi so suchým zipsom.

Možnosť zloženia a spojenia s inými matracmi
Rukoväte na prenášanie

Rukoväte na prenášanie

Praktické rukoväte na prenášanie, ktoré sú našité na jednej strane matraca HS-065FM, umožňujú pohodlné a jednoduché prenášanie produktu. 

Technické údaje: 

  • Model: HS-065FM
  • Farba: zelená
  • Rozmery: 180 x 60,5 x 5 cm
  • Rozmery zloženého matraca: 60,5 x 60,5 x 15,5 cm
  • Hrúbka: 5 cm
  • Mäkký
  • Rukoväte na prenášanie: ÁNO
  • Kombinovaná možnosť: ÁNO
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (18)

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené