47197

CyklotrenažérIndoor Cycling HS-065IC Delta

449,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Cyklotrenažér HS-065IC Delta je vysoko kvalitné zariadenie pre domáci tréning. Vyznačuje sa moderným dizajnom a solídnym prevedením oceľových profilov. Vďaka použitiu mechanického odporu s tlakom priamo na záťažové koleso s hmotnosťou 20 kg umožňuje generovanie maximálnej záťaže až do úplného zastavenia kolesa. Komfort používania zariadenia zaisťuje vertikálne a horizontálne nastaviteľný volant a sedadlo. Vďaka dotykovým senzorom umiestneným na držadlách riadidiel môžete počas tréningu rýchlo zmerať svoj pulz. Protišmykové pedále s blokovacími popruhmi, núdzovou brzdou a nivelačné nožičky, zabudované v zadnom stabilizátore, zaisťujú bezpečnosť počas cvičenia. Tento cyklotrenažér Vám pomôže znížiť telesný tuk, zvýšiť odolnosť voči stresu a zlepšiť celkovú kondíciu. Bude to mať pozitívny vplyv na rozvoj kardiopulmonálnej činnosti. Zariadenie pomáha aj v boji proti celulitíde.

Cyklotrenážery sú ideálnymi zariadeniami pre domáce tréningy.

None

Multifunkčný tréningový počíťač

Pri cvičení na cyklotrenažéri HS-065IC Delta si môžete ľahko prispôsobiť nastavenia tréningu podľa Vašich cieľov a úrovne fyzickej zdatnosti. Počítač zobrazuje parametre ako: rýchlosť, vzdialenosť, čas tréningu, spálené kalórie, pulz, RPM (otáčky za minútu). Ponúka tiež prednastavené tréningové programy. Navyše vďaka stojanu na tablet alebo telefonické zariadenie môžete počas tréningu sledovať film alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu.

None

Nastaviteľný volant

Nastaviteľný volant, ktorý je pokrytý mäkkou a protišmykovou penovkou Vám poskytujú ešte pohodlnejší tréning. Ergonomický tvar volantu Vám zaručuje viacero druhov uchopenia, čo je obzvlášť dôležité pri spinningu.

None

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas tréningu je základom! Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla vertikálne, ale aj horizontálne, máte možnosť ľahkého nastavenia podľa svojej výšky a individuálnych preferencií. Vďaka tomu môžu na tomto zariadení trénovať vysoké, ale aj nízke osoby a užiť si pohodlný, domáci tréning.

None

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným  kolieskam  môžete svoje zariadenie bez problémov presunúť na iné miesto.

None

Núdzová brzda

S modelom HS-065IC Delta trénujete bezpečne! Cyklotrenažér je vybavený núdzovou brzdou, ktorú máte na dosah ruky. Vďaka praktickému umiestneniu brzdy (pod riadidlami volantu) môžete svoj tréning kedykoľvek ukončiť.

None

Snímače pulzu

Na rukovätiach volantu sú snímače pulzu. Ako fungujú? Stačí si na ne počas tréningu oprieť ruky a výsledok merania sa zobrazí na displeji. Vaším cieľom je spaľovanie tuku, zlepšenie kondície, posilnenie vytrvalosti? Udržiavanie optimálnej tepovej frekvencie vám vždy pomôže efektívnejšie dosiahnuť očakávané výsledky.

None

Telemetrický pás

Telemetrický hrudný pás Hop-Sport vám umožní presne sledovať vašu srdcovú frekvenciu pri cvičení na cyklotrenažéri Delta. Telemetrický pás funguje v spojení s bezplatnou aplikáciou pre mobilné zariadenia. Výsledky merania srdcového tepu sa zobrazujú na displeji. Telemetrický pás je dobrou voľbou pre začínajúcich športovcov, ktorí začínajú trénovať v zónach tepovej frekvencie. Pás si môžete zakúpiť v  Hop-Sport.

None

Pedále

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Keď trénujete na zariadení Delta, nemusíte sa báť, že sa vám pri jazde zošmyknú nohy z pedálov. Kovové pedále so špičkami a bezpečnostnými pásikmi zabraňujú kĺzaniu a posúvaniu nôh aj pri rýchlej jazde

None

Vyrovnávacie nožičky

Stabilita  je nevyhnutná pre efektívny a bezpečný tréning. Vyrovnávacie nožičky, umiestnené v prednom aj zadnom stabilizátore zariadenia Delta, umožňujú prispôsobiť nastavenie zariadenia nerovnému povrchu.

None

Systém záťaže

Cyklotrenažér Delta využíva mechanický odpor s tlakom na 20 kg záťažové koleso.

Technické údaje: 

 • Mechanický odpor
 • 20 kg zotrvačník
 • Brzdový systém: mechanický
 • Pohonný systém: remeňový pohon
 • Nastavenie záťaže: plynulé, manuálne
 • Napájanie: batérie
 • Nastavenie sedadla: vertikálne / horizontálne
 • Horizontálne nastavenie sedadla: 7,5 cm
 • Max. vzdialenosť od sedadla k pedálom: 101 cm
 • Minimálna vzdialenosť medzi sedadlom a pedálmi: 80,5 cm
 • Výška sedadla od zeme: min: 91 cm, max. 110 cm
 • Nastavovací systém zaisťuje veľmi presné umiestnenie sedadla a riadidiel
 • Nosnosť: 150 kg
 • Rozmery (dĺžka 125 cm / šírka 54,5 cm / výška 117,5 cm)
 • Transportné kolieska
 • Nivelačné nožičky (vyrovnávanie nerovností)
 • Blokovacie popruhy na pedáloch
 • Hmotnosť: 48,5 kg
 • Pozinkované práškové malovanie (ochrana proti korózii)
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (8)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené