V kategórii produktov: 4
Product filters
- 10%
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo Modrý

Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo Modrý

274.50 €
305.00 €

Najnižšia cena: 305.00 €

- 10%
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený

Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený

274.50 €
305.00 €

Najnižšia cena: 305.00 €

Cyklotrenažér HS-055IC Echo červený

Chcete výrazne zvýšiť efektivitu svojho tela a zároveň spevniť nohy a zadok? Domáce cvičenie na cyklotrenažéri, teda vnútorná cykloturistika, bude pre vás dokonalým riešením. Tešte sa z jazdy na bicykli za akéhokoľvek počasia a užite si tichý chod zariadenia, ktoré je ideálnym riešením pre domáce cvičenie v akúkoľvek hodinu.

V Hop-Sport nájdete ponuku cyklotrenažérov určených pre intenzívne domáce cvičenie. U nás nájdete cyklotrenažéry s hmotnosťou do 50 kg. Dotykové senzory umiestnené na rúčkach riadidiel umožňujú meranie pulzu počas cvičenia. Urobte niečo pre svoje zdravie a kondíciu, sústreďte sa na pohodlný tréning a naplno si vychutnajte radosť z jazdy.


Výhody, ktoré majú cyklotrenažéry Hop-Sport

Cyklistický trenažér vám pomôže spáliť nadbytočný telesný tuk a bude pozitívne vplývať na vašu celkovú pohodu. Domáce cyklotrenažéry, ktoré ponúkame v našom obchode, majú tichý chod, takže pri cvičení nebudete nikoho rušiť a môžete si užiť jazdu na bicykli kedykoľvek dostanete chuť dať si do tela. Ak sa von akurát nedá jazdiť na bicykli, s cyklotrenažérom nevyjdete z cviku. Okrem toho vás poteší aj jednoduché ovládanie záťaže, aby ste si prispôsobili tréning aktuálnej kondícii, ďalej kompaktné rozmery, možnosť nastavenia riadidiel a sedadla, meranie pulzu a samozrejmosťou je plynulý, tichý chod. Vyberte si ten správny model podľa svojich preferencií, aby vám tréning poskytol presne to, čo od neho očakávate.

Medzi výhody cyklotrenažérov patrí i stabilná konštrukcia, ktorá sa postará o bezpečný tréning aj v prípade, že cvičíte intenzívne. Tichý a plynulý chod zariadenia je veľkou výhodou, ak nechcete nikoho rušiť. Mechanická brzda sa postará o bezpečné zastavenie.

Čím sú vybavené dobré cyklotrenažéry?

Jedným z dôvodov, prečo je trenažér veľmi populárny, je dokonalá simulácia jazdy na bicykli kombinovaná s praktickými funkciami, bez ktorých by to nebolo ono. Najlepšie cyklotrenažéry majú displej, na ktorom môžete kontrolovať, koľko kalórií ste spálili, akú vzdialenosť prešli či aká je rýchlosť jazdy. Umožňuje tiež ovládanie záťaže a nastavenie obtiažnosti tréningu. Vďaka snímačom pulzu máte prehľad o tepovej frekvencii a môžete tak ľahko dostať tréning pod kontrolu. Vďaka funkcii projekcii cesty dokáže cyklotrenažér premietať prejazd zvolenou trasou. Cyklotrenažéry vybavené bluetooth technológiou spárovaním s aplikáciou vo vašom smartfóne či tablete umožňujú zobraziť prehľadné grafy o priebehu vášho tréningu, trénovať podľa špeciálnych programov alebo sledovať jazdu podľa Google Maps.

Ako vybrať cyklistický trenažér

Presná veľkosť a správne nastavenie cyklotrenažéru je veľmi dôležité. Pri výbere tak sledujte, pre akú maximálnu výšku postavy je stroj vhodný, či má vertikálne aj horizontálne nastaviteľné sedlo a samozrejme neprekračujte maximálnu nosnosť. Tá sa väčšinou pohybuje okolo 130 kg - 150 kg, takže nosnosť vyberajte podľa toho, akú hmotnosť má najťažšia osoba, ktorá bude na trenažéri cvičiť a nechajte si dostatočnú rezervu.

Ovládanie záťaže a systém brzdenia

Nastavenie a ovládanie záťaže počas tréningu je možné buď manuálne pomocou otočného kolesa alebo elektronicky na displeji. Manuálne nastavenie neumožňuje nastaviť doplnkové funkcie ako rôzne programy ako ponúka elektronický systém. Na rozdiel od rotopedu sú cyklotrenažéry určené na náročnejší tréning, preto sú vybavené najčastejšie magnetickou brzdou. Magnetická brzda má tichý chod a nie je potrebné ju po čase vymieňať. Tie najlepšie a najdrahšie cyklotrenažéry majú indukčný systém. Naša ponuka navyše zahŕňa cyklotrenažéry s bezpečnostnou brzdou, vďaka ktorej môžete kedykoľvek prerušiť tréning. Takýto stroj je určený pre vás - začiatočníkov, ale aj pokročilých.

Ďalšie technické parametre - zotrvačník, konštrukcia

Jedným z najdôležitejších faktorov pri nákupe je hmotnosť zotrvačníka. Záťažové koleso s hmotnosťou do 13 kg je vhodné na spinning, pri hmotnosti záťaže 18 kg - 20 kg si už prídu na svoje aj pokročilí a nároční používatelia.

Ponúkame modely s pedálmi MTB, s nivelačnými nožičkami a transportnými kolieskami, ktoré uľahčujú premiestňovanie zariadenia. Ak chcete trénovať interaktívne s rôznymi tréningovými aplikáciami, vyberte si jeden z modelov vybavených funkciou Bluetooth. Vďaka nemu môžete pohodlne ovládať tréning pomocou tabletu alebo smartfónu. Niektoré cyklotrenažéry sú vybavené stojanom na tablet alebo telefón, aby ste si počas jazdy mohli vychutnať obľúbenú hudbu či pozrieť si seriál. Prezrite si ponuku cyklotrenažérov v našom obchode!