Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
Sorting: Výchozí nastavení

Spining Rotopedy

Chcete výrazne zvýšiť efektivitu svojho tela a zároveň spevniť nohy a zadok? Cvičenie na cyklotrenažéry, teda vnútorná cykloturistika, bude pre Vás dokonalým riešením.

Okrem toho Vám pomôže spáliť nadbytočný telesný tuk a bude pozitívne vplývať na Vašu celkovú pohodu. Vďaka cyklotrenažérom ponúkaným v našom obchode,  môžete trénovať doma, bez nutnosti chodiť do fitnescentra. Prezrite si náš sortiment a vyberte si ten správny model!

V Hop-Sport nájdete cyklotrenažéry určené pre intenzívny kardio tréning, ktoré Vám pomôžu zvýšiť vytrvalosť. Cyklotrenažéry sa vyznačujú stabilnou konštrukciou s mechanickou odolnosťou a vhodne ťažkým zotrvačníkom, ktorý zaisťuje plynulý chod zariadenia. Majú nastaviteľný viacpolohový volant a vertikálne a horizontálne nastaviteľné sedadlo. Dotykové senzory umiestnené na volante Vám umožnia merať pulz. Naša ponuka navyše zahŕňa cyklotrenažéry s bezpečnostnou brzdou, vďaka ktorej môžete kedykoľvek prerušiť tréning. Ponúkame modely s pedálmi MTB, s nivelačnými nožičkami a transportnými kolieskami, ktoré uľahčujú premiestňovanie zariadenia. Ak chcete trénovať interaktívne  s rôznymi tréningovými aplikáciami, vyberte si jeden z modelov vybavených funkciou Bluetooth. Vďaka nemu môžete pohodlne ovládať tréning pomocou tabletu alebo smartfónu. Prezrite si cyklotrenažéry v našom obchode! Vitajte!

Viac Skryť

Obľúbené