Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Gymnastická gumažltá

9,90 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Žltá gymnastická guma HS-N904GB značky Hop-Sport je priestorovo úsporným doplnkom s univerzálnym použitím. Môžete ju so sebou  vziať  kamkoľvek! Perfektná na fitness, jogu, pilates alebo strečing. Guma bude vhodná ako doplnok k silovým cvičeniam. Cvičenie s gymnastickou gumou posilňuje svaly, čo bráni ich zraneniu. Guma môže byť užitočná pri problémoch s napätím chrbtice a ramien.

Elastická a odolná

Elastická a odolná

Gymnastická guma Hop-Sport je vyrobená z príjemného a odolného materiálu s  elastickou niťou. Každý kúsok gumy je pružný. Guma je odolná proti roztiahnutiu - nemusíte sa báť, že ju roztrhnete. Pri správnom skladovaní a používaní vám bude slúžiť mnoho rokov, a to aj pri každodennom používaní.

Univerzálne použitie

Univerzálne použitie

Gymnastická guma poskytuje širokú škálu tréningových možností, je vhodná pre každého, pre ženy aj pre mužov. Je ideálna pre fitnes, jogu, pilates a gymnastiku. Môže sa použiť na aktivačné cvičenia a rozcvičky pred tréningom a bude tiež užitočným doplnkom pri strečingu - napríklad po silovom tréningu alebo behu. Takisto sa dá použiť pri silovom tréningu pre začiatočníkov.

Posilňujúci tréning

Posilňujúci tréning

Každý pohyb je zdravie. Guma bude vhodná aj pre menej pokročilých používateľov. Cvičenie s gumou posilňuje koordináciu a vedie k optimálnemu rozvoju kondície bez pretrénovania. Tiež zvyšujú vytrvalosť svalov a celého tela.

Viacúrovňové nastavenie odporu

Viacúrovňové nastavenie odporu

Guma je rozdelená na 8 menších, rovnakých obvodov. Vďaka tomuto rozdeleniu je ľahké zvoliť dĺžku a odpor pre konkrétny tréning a predispozície cvičenca. Čím ďalej od seba sú držané jednotlivé časti , tým nižší je odpor a čím  bližšie - tým väčší je odpor.

Technické údaje: 

  • Výrobca: Hop-Sport
  • Model: HS-N904GB
  • Materiál: latex 50%, nylon 30%, polyester 20%
  • Rozmery: 90x4 cm
  • Farba: čierna, žltá
 
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (1)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené