Zimné zľavy -5 EUR pri nákupe za min. 120 EUR so zľavovým kódom ZIMA22 Prezrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Gumový expandérfialový

8,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Gumový expandér značky Hop-sport je zariadenie, ktoré vám umožní vykonávať ľahký silový tréning v domácom prostredí. Princípom jeho fungovania je použitie odporu elastickej gumy, z ktorej je expandér vyrobený. Jeho veľkou výhodou je jeho veľkosť - nezaberá veľa miesta a ľahko sa prenáša. Je vhodný pre používateľov všetkých úrovní a môžu ho používať aj starší ľudia.

Elastický a odolný

Elastický a odolný

Expander je vyrobený z  odolnej latexovej gumy. Latex sa nelepí na pokožku a je protišmykový. Rukoväte expandéra sú vyrobené z mäkkej a pohodlnej peny. Tento materiál umožňuje, že expandér budete môcť pevne držať v rukách a zároveň sa bude ľahko čistiť.

Univerzálne použitie

Univerzálne použitie

Expander je možné použiť pri rozcvičke s cieľom aktivácie svalov a kĺbov. Takisto bude vhodný aj pri strečingu a obohatí váš tréning. Vďaka pravidelným tréningom s použitím expandéra môžete zvýšiť rozsah pohybu v kĺboch a posilniť ochabnuté svaly.

Posilňujúci tréning

Posilňujúci tréning

Každý pohyb je cestou ku zdraviu. Expander bude vhodný aj pre menej pokročilých používateľov. Každodenné cvičenie s expandérmi zlepší pružnosť tela, čo je veľmi dôležité hlavne pri sedavom životnom štýle. Systematické stimulovanie svalov pomocou expandérov, má nielen pozitívny vplyv na fyzickú kondíciu, ale pomáha aj pri každodennom fungovaní a bezpečnom vykonávaní základných činností.

Technické údaje:

  • Výrobca: Hop Sport
  • Model: HS-L042YG
  • Fialová farba
  • Materiál: latex
  • Celková dĺžka: 45 cm
  • Dĺžka uchopovacích častí: 9,5 cm
  • Odpor: 9 - 13,6 kg
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (2)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené