Worek bokserski stojący HS-BB18 - 0
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 1
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 2
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 3
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 4
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 0
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 1
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 2
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 3
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 4
Hop-Sport

Boxovacie vrece stojace HS-BB180S

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

102.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Popis

Voľne stojace boxovacie vrece od Hop-Sport je skvelou alternatívou k tradičnému boxovaciemu vrecu, ktoré si nevyžaduje montáž na strop. Ide o pomôcku, ktorá sa dá využiť nielen na zdokonaľovanie techník bojových umení , ale aj ako forma posilňovacieho tréningu zameraná na budovanie sily a svalovej ohybnosti. Boxovacie vrece s výškou 180 cm a priemerom 32 cm sa vyznačuje inovatívnym antishock systémom na báze 4 pružín s nárazníkmi, ktorý eliminuje vibrácie vznikajúce pri tréningu. Stabilná základňa vybavená 25 prísavkami zabraňuje pohybu vreca a zaisťuje bezpečný tréning v pohodlí domova.

Efektívny a bezpečný tréning

Efektívny a bezpečný tréning

Voľne stojaci vak Hop-Sport s rozmermi 180 x 32 cm je výbornou možnosťou ako pre tréning bojových umení, tak aj ako pomôcka pre posilňovacie cvičenia zamerané na rozvoj svalovej sily a ohybnosti. Vďaka inováciám, ako je anti-shock systém, podpora na pružinových základniach a 360-stupňová rotačná technológia, zaisťuje efektívny a bezpečný tréning, úplne eliminuje potrebu montáže na strop, ktorá je nevyhnutná v prípade tradičných boxovacích vriec.

Systém tlmenia nárazov

Systém tlmenia nárazov

Voľne stojace boxovacie vrece je vybavené inovatívnou anti-shock technológiou, ktorá účinne eliminuje vibrácie vznikajúce pri vykonávaní úderov. Funguje na princípe systému štyroch pružín umiestnených na dne vreca, s prídavnými nárazníkmi na oboch stranách. Pri údere reagujú pružiny spätným pohybom a nárazníky účinne tlmia prípadné vibrácie. Tento mechanizmus umožňuje užívateľovi cítiť minimálne vibrácie, čo sa premieta do väčšieho pohodlia pri tréningu.

Pevné spracovanie

Pevné spracovanie

Materiál je jedným z kľúčových prvkov, na ktorý by sme si pri výbere boxovacieho vreca mali dať pozor. Na výrobu voľne stojaceho vaku sme použili až 4 vrstvy rôznych materiálov s rôznymi vlastnosťami, aby sme vám poskytli optimálne tréningové podmienky. Výplň boxovacieho vreca tvoria odrezky látky, ktoré na rozdiel od voľnej náplne nespôsobujú deformácie, poškodenia ani vypadávanie častíc pri intenzívnom cvičení.

Stabilná základňa

Stabilná základňa

Voľne stojace boxovacie vrece stojí na pevnom podstavci, ktorý je možné naplniť vodou aj pieskom. Práve vhodné zaťaženie podstavca s rozmermi 61x61x38 cm zaručuje výnimočnú stabilitu tašky. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti je základňa vybavená až 25 prísavkami, ktoré pevne a bezpečne držia boxovacie vrece vo zvislej polohe, čím eliminujú riziko prevrhnutia alebo skĺznutia produktu počas tréningu. Voľne stojace boxovacie vrecia na rozdiel od tradičných modelov:

  • nevyžadujú vŕtanie do stropu alebo zavesenie,
  • môžete s nimi trénovať na rôznych miestach, vrátane vysokých budov alebo záhrady,
  • eliminujú hluk charakteristický pre reťaz používanú v tradičných boxovacích vreciach.
- 25%
Podložka fitness HS-NB015GM levanduľová

Podložka fitness HS-NB015GM levanduľová

11.18 €
14.90 €

Najnižšia cena: 14.90 €

HS Nakladací činkový set Premium 38kg
- 15%
Rotoped HS-010H Rio Limetkový

Rotoped HS-010H Rio Limetkový

73.10 €
86.00 €

Najnižšia cena: 86.00 €

Univerzálna hrazda HS-2006K s rukavicami
Lavička na cvičenie HS-1065HB PRO
- 10%
Magnetický rotoped HS-015H Vox červený

Magnetický rotoped HS-015H Vox červený

107.10 €
119.00 €

Najnižšia cena: 119.00 €

Rotoped HS-010H Rio Biely
Stacionárne bradlá HS-2015K s lavicou