45617

Gymnastický matractvrdý 5cmčierny

69,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Ďalšie dostupné varianty (6)

Gymnastický matrac HS-095FM čierny o hrúbke 5 cm značky Hop-Sport vám poskytne pohodlný a stabilný základ počas cvičenia s rozmermi 183 x 90 x 5 cm. Protišmykový povrch matraca ešte viac zvyšuje bezpečnosť v priebehu cvičení. Vďaka tvrdosti je tento model ideálny pre tréning bojových umení, gymnastiky alebo akrobacie. Vďaka možnosti skladania je tento model veľmi praktický, ľahko sa skladuje a prenáša.

Odolný a protišmykový

Povrch matraca z vysoko kvalitného polyuretánu sa vyznačuje vysokou odolnosť voči intenzívnemu používaniu a jeho protišmyková textúra ešte viac zvýši vašu stabilitu a bezpečnosť počas cvičenia.

Vodeodolný materiál

Skladací matrac HS-095FM značky Hop-Sport vďaka povrchu z PU neabsorbuje pot a takisto ani vodu, čo uľahčuje jeho čistenie. Toto je obzvlášť dôležité, ak plánujete intenzívne cvičenia.

Možnosť zloženia a spojenia s inými matracmi

Matrac HS-095FM sa skladá z troch trvalo spojených častí, ktoré môžete po tréningu pohodlne zložiť na rozmery 90 x 60 x 15,5 cm, aby ste nestratili cenný priestor. Tento model je tiež vybavený špeciálnym suchým zipsom, ktorý je umiestnený po oboch stranách matraca a vďaka tomu ho môžete spojiť  s inými matracmi so suchým zipsom.

Rukoväte na prenášanie

Praktické rukoväte na prenášanie, ktoré sú našité na jednej strane matraca HS-095FM, umožňujú pohodlné a jednoduché prenášanie produktu. 

Technické údaje: 

  • Model: HS-095FM
  • Farba: čierna
  • Rozmery rozloženého matraca: 183 x 90 x 5 cm
  • Rozmery zloženého matraca: 90 x 60 x 15,5 cm
  • Hrúbka: 5 cm
  • Stupeň tvrdosti: tvrdý
  • Rukoväte na prenášanie: ÁNO
  • Možnosť kombinácie: NIE
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené