45528

Telemetrický hrudný pásHS-P095PR

19,90 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
None

Telemetrický hrudný pás HS-P095PR

Telemetrický hrudný pás Hop-Sport HS-P095PR je dokonalým riešením pre ľudí, ktorým záleží na presnom sledovaní pulzu počas tréningu a takisto na šetrení peňazí. Vysielač v kombinácii s bezplatnou aplikáciou vytvára kompletnú sadu bez veľkých finančných výdavkov. Pás je dobrou voľbou pre športovcov, ktorí začínajú trénovať v zónach pulzu.

Použite telemetrický pás Hop-Sport a zaznamenajte si informácie z každého tréningu - umožní vám to vylepšiť vaše výsledky.

Ako používať telemetrický pás HS-P095PR? Je to veľmi jednoduché!

  1. Položte si pás na hrudník.
  2. Zapnite bluetooth na svojom smartfóne.
  3. Spustite zvolenú športovú aplikáciu vo svojom telefóne. Aktivujte Bluetooth a pomocou neho pripojte pás v nastaveniach aplikácie. Poznámka: Ak sa telemetrický pás nezobrazuje ako príslušenstvo Bluetooth vo vašom telefóne, musíte v aplikácii spustiť manuálne párovanie.

Údaje z telemetrického pásu 095 sa zobrazia na displeji zariadenia (stačí zapnúť zariadenie, nasadiť pás, pulz začne sa zobrazovať )

Technické údaje: 

  • Trieda vodotesnosti: IP67
  • Frekvencia: 5,3 HZ
  • Miesto aplikácie: hrudník
  • Napájanie: batéria CR2032
  • Kompatibilita: kompatibilný s inými zariadeniami s rovnakou frekvenciou
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené