- 0
 - 1
 - 0
 - 1
Hop-Sport
Novinky

Sada šesťhranných fitness činiek 2x8kg

Reviews

Zobraziť recenzie

33.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Komponenty súpravy:

Popis

Sada cementových činiek HS-C080DS s hmotnosťou 2x8kg  je jednoduchou pomôckou na domáci tréning, vďaka ktorej posilníte a spevníte svaly rúk a ramien. Hop-Sport činky s úspechom využijete pri aerobiku, silových cvičeniach, ale aj pri rehabilitácii. Špeciálny šesťhranný tvar zaisťuje ich stabilitu - máte istotu, že po položení na podlahu sa nebudú kotúľať. Vyrobené z cementovej hmoty, potiahnuté vrstvou kvalitného plastu, im dodáva vysokú odolnosť. Okrem toho je hmotnosť činiek jasne vyznačená, čo uľahčuje ich identifikáciu.


Funkčné a praktické

Vďaka plastovému (PVC) poťahu sa cementové činky Hop-Sport výnimočne ľahko udržiavajú. Neabsorbujú vlhkosť a pot, takže ich po tréningu ľahko vyčistíte. Pohodlné uchopenie a ergonomický šesťhranný tvar, ktorý zabraňuje kotúľaniu činiek po podlahe, zvyšuje vašu bezpečnosť a pohodlie pri cvičení.


Pohodlné a bezpečné uchopenie

Na rozdiel od činiek vyrobených výhradne z liatiny, cementové činky sú oveľa bezpečnejšie na použitie počas domáceho tréningu. Z tohto dôvodu budú skvelým riešením najmä pre začiatočníkov a ľudí zameraných na rekreačný tréning. Ak cementové činky spadnú, plastové puzdro absorbuje náraz, čím sa zníži riziko poškriabania podlahy a poškodenia cvičebného príslušenstva.