Product filters
Regulované bradlá na steny HS-1003K
Nástenné bradlá HS-1007K
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-1012K
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-2012K
Bradlá HS-1001K s rukavicami
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-1016K
Stacionárne bradlá HS-2015K s lavicou
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-1014K
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-1018K

Počas cvičenia je dôležité mať istotu, že výrobok, ktorý používame, je bezpečný a stabilný. Bradlá na posilňovanie, ktoré nájdete v tejto kategórií, zaručujú efektívne a plne bezpečné cvičenie a posilnenie hornej časti tela!

Pozrite si našu ponuku a presvedčte sa sami! U nás nájdete širokú ponuku bradiel.

Bradlá a ich druhy

Bradlá sú skvelé fitness pomôcky, ktoré sú vhodné na domáce posilňovanie. Bradlá sú pomôcky s ktorými pri cvičení spevníte ruky, brušné svaly a chrbát. Posilňovacie bradlá môžu byť voľne stojace alebo nástenné (upevnenie na stenu), ale takisto aj bradlá na rebriny. Ideálne bradlá na cvičenie v domácom prostredí a zároveň aj najpredávaejšie sú bradlá na stenu - ktoré zaručujú posilňovanie príťahmi, sú cenovo dostupné a priestorovo nenáročné.

Rozmery

Konštrukcia bradiel je odolná a bradlá z našej ponuky zaručujú nosnosť napr. do 140kg a viac. Rozmery sú priestorovo nenáročné. V našej ponuke nájdete viacúčelové bradlá, ale aj bradlá s hrazdou. S bradlami sa dá cvičiť aj v malých priestoroch.

Cviky na bradlách

Bradlá poskytujú možnosť cvičenia príťahmi. Cviky na bradlách ako napr. kľuky posilňujú hlavne chrbtové svalstvo, ramená, ruky a triceps. Viacúčelové bradlá poskytujú posilňovanie hornej časti tela. Pri niektorých modeloch môžete takisto cvičiť aj na hrazde.