Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Akupresúrny vankúššedý

14,50 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (2)

Popis

Akupresúrny vankúš  HS-C037AP - šedý je jednoduchý a efektívny relaxačný nástroj, ktorý svojím pôsobením pomáha odstraňovať napätie vo svaloch a zlepšuje krvný obeh. Odporúča sa pre ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbta, bolesťami hlavy a tiež v prípade problémov so spánkom. Akupresúrny vankúš HS-C037AP je vybavený 1475 masážnymi ihličkami, ktoré umožňujú intenzívnu a relaxačnú masáž tela.

Výrobok je dostupný v 3 farbách. K vankúšu si môžete dokúpiť aj akupresúrnu podložku Hop-Sport, ktorá Vám spríjemní celú masáž. V našej ponuke nájdete aj súpravu, ktorá sa skladá z podložky s vankúšom.

 

Účinná masáž

Účinná masáž

Na vankúši HS-C037AP je umiestnených 59 odolných plastových rozet (ružíc). Každá rozeta (tzv.ružica) je vybavená 27 hrotmi, ktoré spolu ponúkajú až 1475 tlakových bodov. Špeciálny tvar a primeraná hustota usporiadania rozet na vankúši spôsobuje, že hroty zaisťujú optimálny tlak tela užívateľa.

Bezpečné materiály

Bezpečné materiály

Akupresúrny vankúš HS-C037AP je vyrobený zo 100% bavlny s mäkkou vložkou. Masážne ihličky sú vyrobené z bezpečného plastu (ABS). Poťah vankúša je odnímateľný, takže v prípade potreby ho môžete umyť ručne v jemnom čistiacom prostriedku.

 Poznámka - pranie a sušenie tohto produktu v sušičke nie je odporúčané.

Podmienky používania

Podmienky používania

Čas a frekvencia masáže závisia od preferencií užívateľa, odporúča sa však, aby sa masáže vykonávali každý deň - spočiatku by mali trvať 5 až 15 minút, potom ich čas môžete postupne zvyšovať. Odporúčaná maximálna dĺžka masáže je 30 minút denne. Počas počiatočného používania vankúša v mieste tlaku na tele, môžete zaznamenať sčervenanie kože, ktoré po krátkom čase prechádza. Ak je pre Vás tlak masážnych ihličiek príliš intenzívny, môžete na vankúš položiť tenký materiál (napr. tričko alebo plachtu), aby sa znížil tlak ihličiek.

Pred použitím akupresúrneho vankúša je odporúčané poradiť sa s lekárom, aby sa vylúčili možné riziká pri používaní produktu (ako napr. poruchy krvnej koagulácie, užívanie  liekov pre takýto typ ochorení a iné dermatologické ochorenia pri ktorých sa neodporúča kontakt pokožky s ihličkami).

Univerzálne použitie

Univerzálne použitie

Vankúš HS-C037AP môžete používať mnohými spôsobmi: ako opora na podporu krku alebo bedrovej časti v ležiacej alebo sediacej polohe, tiež Vám umožní masáž  končatín - stačí umiestniť vankúš pod nohu alebo ruku na minimálne 5 minút. Zvýšenie prekrvenia v dôsledku masáže môže prispieť k efektívnemu zníženiu bolestí a výraznému zlepšeniu celkovej pohody. Použitie akupresúrneho vankúša môže priniesť úľavu v prípadoch bolesti chrbta, krku, bolesti hlavy, problémov so spánkom, slabého krvného obehu, svalového napätia, stresu a únavy. Ak Vám záleží na masáži väčšej časti tela, použite vankúš spolu s akupresúrnou podložkou Hop-Sport.

Technické údaje:

 • model: HS-C037AP
 • farba: čierno-šedá
 • rozmery (dĺžka 37 cm / šírka 14 cm / výška 10 cm):
 • Hmotnosť: 185 g
 • počet rozet (ružičiek): 59
 • počet ihličiek na ružici: 27
 • počet ihličiek na celom povrchu vankúša: 1475
 • materiál: 100% bavlna, ABS plast, výplň 

Pri nákupe v našom obchode získavate: 

 • rýchle doručenie
 • záruku 24 mesiacov
 • doklad o nákupe
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (2)

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené