Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Trekingové palice Nordend Čierne

16,90 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (2)

Popis

Trekingové palice Nordend Čierne

Trekingové palice sú pomôckou, ktorá bude užitočná nielen pri rekreačných prechádzkach, ale aj pri náročnejších a dlhších turistikách. Palice poskytujú vynikajúcu oporu a ochranu pri prechádzkach.  Umožňujú uvoľniť chrbticu a vďaka možnosti podpory a lepšej stability v náročných častiach trasy zvyšujú bezpečnosť. Sú vyrobené z ľahkého hliníka. Majú profilovanú rukoväť a pohodlné držanie na zápästí. Palice majú vnútorný systém tlmenia nárazov, ktorý tlmí všetky vibrácie a nárazy a  optimálne chráni zápästia a kĺby.

Univerzálny tréning
Nordic walking je čoraz obľúbenejšou formou  aktivity, pri ktorej je zapojených do práce až 90% všetkých svalov tela. Nordic walking je možné praktizovať bez ohľadu na vek alebo fyzickú kondíciu, takmer za akýchkoľvek podmienok. Nízke zaťaženie kĺbov pri nordic walking je odporúčané  aj pre obéznych ľudí. Nezhoršuje stav bolestivých kĺbov, najmä kolien. Okrem toho počas nordic walking spaľujete v priemere o 20 až 40% viac kalórií v porovnaní s bežnou chôdzou. Palice tiež pomáhajú udržiavať lepšie držanie tela, rovnováhu a stabilitu pri chôdzi.


Vo všetkých podmienkach
Sada obsahuje špeciálne gumené koncovky a kryt.
Koncovky chránia hroty pred poškodením pri chôdzi po tvrdých povrchoch (chodník, asfalt, kamene) a zaručujú lepšie tlmenie.  Sú vyrobené z odolného materiálu.
Špeciálny kryt umožňuje ľahké prenášanie a skladovanie palíc, ako aj ich ochranu pred poveternostnými podmienkami a zničením.

Systém tlmenia vibrácií a otrasov Anti-shock
Palice sú vybavené vnútorným systémom na tlmenie vibrácií a otrasov. Vďaka tomu si počas tustiky môžeme byť istí, že Vaše zápästia nebudú poranené a nebudete cítiť otrasy spôsobené nerovným povrchom. Vo vnútri palice je pružina, ktorá v správnej polohe poskytuje tlmenie. Zapínanie a vypínanie funkcie proti nárazu sa vykonáva dotiahnutím a uvoľnením tyče v strednej časti, kým nebudete počuť kliknutie. Utiahnutím - funkciu zapneme, uvoľnením - funkciu vypneme .

Teleskopická konštrukcia
Dĺžku palíc je možné ľahko a rýchlo nastaviť v závislosti od výšky používateľa a zvolenej trasy.
 

Pohodlie pri používaní
Palice sú vybavené profilovanými rukoväťami.  Špeciálna rukoväť uľahčuje používanie palíc.

 

Rozmery:

  • Dĺžka zloženej palice: 65 cm
  • Maximálna dĺžka: 135 cm
  • Sada obsahuje: 2 trekingové palice, púzdro, dodatočné hroty (zobrazené na obrázku )
  • Hmotnosť palice: 290 g
  • Materiál: hliník
Stručný popis
V popisu

Recenzie (0)

Priemerné hodnotenie: 0/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené