Trampolina dynia 10FT HS-PT10I - 0
Trampolina dynia 10FT HS-PT10I - 1
Trampolina dynia 10FT HS-PT10I - 2
Trampolina dynia 10FT HS-PT10I - 0
Trampolina dynia 10FT HS-PT10I - 1
Trampolina dynia 10FT HS-PT10I - 2
Hop-Sport
Novinky

Záhradná trampolína 10 ft (305 cm) pumpkin - zeleno/čierna s vnútornou ochrannou sieťou

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

220.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Spoznajte svet vzrušujúcej zábavy s Hop-Sport! Naše tekvicové záhradné trampolíny boli navrhnuté tak, aby zabezpečili funkčnosť, pohodlie a bezpečnosť pre vaše deti aj pri extrémnych skokoch. Zaoblené tyče trampolíny eliminujú riziko prípadných nárazov, husto tkaná sieťovina zaisťuje odolnosť a skákacia plocha vyrobená z vysokohustotného materiálu je pružná a elastická, čo sa premieta do pohodlia každého skoku. Premyslený dizajn v kombinácii s pevnou konštrukciou na báze antikoróznych materiálov zaručuje nielen bezpečnú zábavu, ale aj odolnosť počas mnohých sezón intenzívneho používania.


Zistite, prečo je trampolína Hop-Sport ideálnou voľbou pre vašu rodinu!


Záruka bezpečnosti potvrdená certifikátom

Pri výrobe záhradných trampolín Hop-Sport sme použili pevné, kvalitné materiály, ktorých nezávadnosť je potvrdená certifikátom GS (Certifikát č. S 50627039). Kovové prvky sú pokryté antikoróznym náterom, vďaka ktorému trampolína vydrží mnoho sezón. Skákacia plocha so zvýšenou hustotou zasa zaisťuje nielen dlhodobú použiteľnosť, ale zvyšuje aj komfort každého skoku. Ponúkame širokú škálu veľkostí trampolín, od 10FT do 16FT, v troch farbách na výber.

Správne zabezpečený vstup na trampolínu

Detská trampolína musí byť bezpečná! Z tohto dôvodu majú siete záhradných trampolín Hop-Sport zipsy v tvare "L", ktoré zabraňujú ich zosunutiu v prípade nárazu do siete pri zábave. Pre ešte lepšiu ochranu vášho dieťaťa sú zipsy vybavené prídavnými prackami, zapínanými zvonku. Farba zipsov je v súlade s farbou trampolíny a veľký červený zips zostáva dobre viditeľný. Najmladším užívateľom to uľahčuje otváranie a zatváranie trampolíny.


Pevná sieťovina a odolná skákacia plocha

Záhradná trampolína "pumpkin" sa vyznačuje vnútornou ochrannou sieťou, ktorá je v hornej časti rovnomerne napnutá na kruhovom ráme. Vysoko napnutá sieťovina zaisťuje väčšiu stabilitu a vyrobená zo 100g/m2 PE materiálu zaručuje vysokú pevnosť, pružnosť a nízku absorpciu vlhkosti.


Skákacia plocha je vyrobená z materiálu s vysokou hustotou pri zachovaní primeranej elasticity, čo sa premieta do pohodlia a výšky skokov na trampolíne. Vďaka dodatočnému anti-UV náteru nestráca skákacia plocha pod vplyvom slnečného žiarenia svoju farbu ani vlastnosti.

Rýchla a jednoduchá montáž

Unikátnou vlastnosťou trampolíny Hop-Sport je použitie "T" konektora na spojenie rámu s nohami trampolíny, čím odpadá nutnosť siahať po skrutkách. Správne navrhnuté prvky rámu sa navzájom presne prekrývajú, čím posilňujú konštrukciu trampolíny a chránia ju pred preťažením. Vďaka tomuto riešeniu je montáž rýchla a jednoduchá a trampolína získava stabilnú štruktúru.


Premyslený dizajn pre maximálne pohodlie

Vďaka zakrivenému tvaru tyčí poskytuje tekvicová trampolína väčšiu bezpečnosť pri skákaní, pretože na rozdiel od tradičných modelov záhradných trampolín je eliminované riziko nárazu do tyče počas zábavy. Znížený počet stĺpikov poskytuje ešte väčšiu skákaciu plochu a samotná trampolína pôsobí priestrannejšie.


Detaily v podobe 64 pozinkovaných pružín s hustými závitmi, pokrytých hrubým a mäkkým poťahom, zaisťujú, že vaše dieťa bude môcť trampolínu používať úplne bezpečne a bezstarostne.


Pokiaľ ide o bezpečnosť vašich detí, dôverujte osvedčenej značke Hop-Sport!
Gymnastický matrac 4cm HS-064FM ružový
Bežecký pás HS-1500LB Vista
Rotoped HS-010H Rio Limetkový
Twist stepper HS-045S Slim limetka
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-2012K
Podložka puzzle EVA 1cm - 4 ks
HS Nakladací činkový set Premium 36kg
Stolný futbal  Ultra - Čierny