Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Kožené švihadlo HS-L015JR 275cm

10,90 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Kožené švihadlo  HS-L015JR  čierno-hnedé

Jednoduché a efektívne zariadenie, ktoré vám pomôže redukovať telesný tuk, vytvarovať svalstvo a zlepšiť vašu celkovú kondíciu. Inovatívna konštrukcia s koženným lankom je určená hlavne pre pokročilých športovcov.  Vďaka svojej malej veľkosti a prijateľnej cene je HS-L015JR ideálne pre domácu posilňovňu.  Rukoväte potiahnuté mäkkou penou zaručujú pohodlné uchopenie a zabraňujú skĺznutiu rúk počas tréningu.

Pokročilý tréning

Cvičenie so švihadlom HS-L015JR zapája do práce takmer celé vaše telo, od nôh, až po chrbát a hrudník. Je to neoceniteľný spôsob pre zlepšenie krvného obehu a vytrvalosti tela, rozvíjanie reflexov a koordinácie pohybu. Na rozdiel od švihadiel z PVC sú modely s koženým lankom oveľa ťažšie a umožňujú vyššiu rýchlosť rotácie, čo umožňuje intenzívnejšie a rozmanitejšie cvičenie. 

 

Pohodlné rukoväte

Špeciálne tvarované rukoväte švihadla HS-L015JR poskytujú pohodlné uchopenie a zabraňujú skĺznutiu rukovätí z rúk počas tréningu. Ergonomický tvar zaručuje pohodlné uchopenie a nenamáhanie zápästia počas tréningu.

 

Kožené lanko

Švihadlo HS-L015JR je vybavené koženým lankom o dĺžke 275 centimetrov s priemerom 5 mm. Tento model bude tou správnou voľbou pre pokročilých a pre tých, ktorým záleží na intenzívnejšom a komplexnejšom posilňovacom tréningu.

 

Ložiskový systém

Konštrukcia švihadla HS-L015JR je navrhnutá pre náročných používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivé vybavenie, ktoré zaručuje vysoký komfort cvičenia. Vďaka ložiskám, ktoré sú použité v tomto modeli je cvičenie rýchle a efektívne a váš tréning prinesie ešte lepšie výsledky.

 

Technické údaje

 

  • Model: HS-L015JR
  • Hmotnosť: 116 g
  • Dĺžka lanka: 275 cm
  • Priemer lanka: 5 mm
  • Dĺžka rukoväte: 13,5 cm, časť pokrytá penou: 8,5 cm
  • Priemer rukoväte: 3 cm
  • Materiál: kožené lanko, PP + pena NBR
  • Producent: Hop-sport
Stručný popis
V popisu

Technické údaje

Producent
Hop-Sport
Záručná doba
24 months

Recenzie (1)

Priemerné hodnotenie: 0,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené