Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Hliníkové švihadlo crossfits ložiskami - červené

12,90 € 14,90 €
Ušetříte 2,00€
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Hliníkové švihadlo s ložiskami HS-A020JR - červené - jednoduché a efektívne zariadenie, ktoré vám pomôže redukovať telesný tuk, vytvarovať svalstvo a zlepšiť vašu celkovú kondíciu. Inovatívny dizajn s použitím dvojitého ložiskového systému a kovového lanka vám umožňuje robiť viac skokov počas jednej otáčky lanka. Ďalšou výhodou tohto modelu je možnosť rýchleho prispôsobenia dĺžky lanka, vďaka čomu ho môžete ľahko prispôsobiť svojim aktuálnym potrebám. Vďaka svojej malej veľkosti a prijateľnej cene je HS-A020JR ideálne pre domácu posilňovňu.

 

Pokročilý tréning

Pokročilý tréning

Cvičenie so švihadlom HS-A020JR zapája do práce takmer celé vaše telo, od nôh, cez hrudník, až po plecia. Je to neoceniteľný spôsob pre zlepšenie krvného obehu a vytrvalosti tela, rozvíjanie reflexov a koordinácie pohybu. Na rozdiel od švihadiel z PVC sú modely s kovovým lankom oveľa ťažšie a umožňujú vyššiu rýchlosť rotácie, čo umožňuje intenzívnejšie a rozmanitejšie cvičenie. Odporúčajú sa najmä pre ľudí, trénujúcich crossfit, bojové umenia a pre tých, ktorým záleží na zdokonaleniu tréningu.

Dvojité ložiská

Dvojité ložiská

Dizajn švihadla HS-A020JR bol vyvinutý pre náročných používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivé vybavenie, ktoré zaručuje najvyšší komfort cvičenia. Dvojitý systém ložísk použitý v tomto modeli zaisťuje extrémne plynulé a rýchle preskočenie lanka, čím vám poskytuje ešte lepšie výsledky tréningu.

Pohodlné rukoväte

Pohodlné rukoväte

Rukoväte sú vyrobené z hliníka, poskytujú dlhú životnosť a trvácnosť. Ich ergonomický tvar zaručuje pohodlné uchopenie, vďaka čomu sa  zápästia počas tréningu nenamáhajú. Protišmyková konštrukcia zabraňuje skĺznutiu rukovätí z rúk počas tréningu.

 

Lanko

Lanko

Švihadlo HS-A020JR je vybavené kovovým lankom o dĺžke 300 centimetrov s priemerom 2,5 cm, ktoré je pokryté materiálom odolným voči roztrhnutiu. Premyslená konštrukcia švihadla umožňuje plynulé nastavenie dĺžky lanka v priebehu niekoľkých sekúnd!

Technické údaje

  • Model: HS-A020JR
  • Farba: červená ( červené rukoväte s čiernym lankom)
  • Hmotnosť: 152 g
  • Dĺžka lanka: 300 cm
  • Priemer lanka: 2,5 cm
  • Dĺžka rukoväte: celková s ložiskom 17,5 cm, dĺžka úchopovej časti 15,1 cm
  • Materiál: kovové lanko, hliníkové rukoväte
  • Producent: Hop-sport
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (1)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené