Sneh a zľavy padajú z neba na sv. Mikuláša! -15% na vybrané produkty Pozrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
31051

Posilňovacia vežaHS-1054K+ vrece

648,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Posilňovacia veža HS-1054K je osvedčené tréningové zariadenie, ktoré môžu využívať všetci - bez ohľadu na vek, pohlavie a fyzickú zdatnosť. Je to multifunkčné zariadenie, ktoré Vám umožňí vytvoriť si profesionálnu posilňovňu priamo doma. Vďaka trom stanoviskám umožňuje cvičiť niekoľkým ľuďom naraz. Horná a dvýťah zaručuje efektívny tréning ramien, chrbta a ramien. Modlitebník ( opierka pre biceps) umožňuje intenzívny výcvik bicepsu. "Butterfly" posilňuje svaly hrudníka.  Veža je vybavená profesionálnym boxovacím vrecom a rukavicami.

None

Zásobník na závažia

Zásobník  umožňuje prispôsobiť záťaž vlastným schopnostiam. Zmena záťaže  je veľmi jednoduchá: čím nižšie kolík vložíte, tým väčšia bude tréningová záťaž, čím nižšie ho vložíte, tým bude záťaž ľahšia. Celková hmotnosť závaží v zhásobníku je 72 kilogramov. Najprv vykonávajte série s ľahšou záťažou, no postupom času môžete záťaž na série zvyšovať a zároveň znižovať počet opakovaní.

None

Systém zosilnenia

Systém zosilnených laniek a krúžkov použitý v tejto veži zabezpečuje plynulý chod zariadenia. Lanové kladky sú vybavené ložiskami, čo zaručuje bezpečný a pohodlný tréning. Pohyb je plynulý a nemusíte sa báť, že sa lanko pošmykne. Guma chrániaca oceľové lanká navyše zaručuje tichý chod zariadenia.

None

Horná a dolná kladka

Veža HS-1054 zahŕňa hornú aj dolnú kladku. Ich striedavé používanie pri tréningu pomáha udržiavať správne proporcie tela. Dolná kladka je vybavená aj doplnkovým vybavením - hrazdou a lankom. Spodná kladka umožňuje trénovať a rozvíjať kvadricepsy. Jednoduché cviky, ako vyrovnávanie nôh s použitím spodnej kladky (ovplyvňuje štvorhlavý sval stehna - predná časť stehna) a krčenie nôh s použitím spodnej kladky (do práce sa zapája sedacia a holenná skupina - zadná strana stehna ) vám pomôže dosiahnuť efekt, o ktorom snívate. Tréning s použitím hornej kladky je jedným z najobľúbenejších cvikov vykonávaných v posilňovni. Je zodpovedný za prácu a formu najširších svalov chrbta.

None

Motýlik

Špeciálny mechanizmus, tzv motýlik sa skladá z rukovätí na oboch stranách lavice. Tieto rukoväte sa používajú pri  najefektívnejších cvičeniach pre svaly hrudníka. Po zmene nastavení je možné túto časť posilňovacej veže  využiť aj na benchpress.

None

Bradlá

Domáci posilňovací stroj HS-1054K je vybavený  rukoväťou rukoväťami a opierkami. Zariadenie vám ponúka rozvíjať chrbtové svalstvo a  okrem iného budete posilňovať tricepsový sval paže (triceps) a brušné svaly. Vďaka týmto doplnkom obohtíte svoje doterajšie tréningy.

None

Posilňovač nôh

Nastaviteľná páka, tzv leg press, je účinný prístroj na precvičenie dolných svalov nôh.

None

Skladacia lavica

Jednou zo súčastí zariadenia HS-1054 je skladacia lavica. Tréning na šikmej lavici sa zameriava najmä na  posilnenie brušných svalov – rovných aj bočných. Vynikajúce výsledky možno dosiahnuť cvičením len niekoľko minút denne! Môžete si nastaviť uhol lavice a zložiť ju. Súčasťou posilňovacieho stroja sú dve činky s hmotnosťou 1,5 kg.

None

Modlitebník

Modlitebník zaručuje veľkú rozmanitosť tréningu bicepsov. Umožňuje precvičovanie svalov rúk v izolovanej polohe. Mierne naklonená poloha na modlitebníku vám umožní odľahčiť chrbát a opora ramien vám umožní vykonávať celý rozsah pohybov. Výšku modlitebníka si môžete regulovať.

None

Boxerské vrece a rukavice

Boxerský tréning rozvíja obratnosť, rýchlosť pohybov a podporuje rozvoj kondície. Cvičebný stroj HS-1054K je dodávaný s rukavicami a  boxovacím vrecom. Tento typ boxovacieho vreca sa používa na klasické cvičenie, silu úderu a rozvoj rýchlosti. Priložené rukavice sú veľkostne univerzálne, budú skvelou voľbou pre začiatočníkov.

None

Prierez lavice

Operadlo a sedadlo lavičky sú vyrobené z viacerých vrstiev ako napr. doska a hrubá, mäkká pena, vďaka čomu sú pohodlné pri cvičení. Sedadlo a operadlo ako aj rukoväte sú vyrobené z neoprénu. Všetky tieto prvky zaisťujú maximálne pohodlie a komfort tréningu.

None

Gripy

Blokáda nôh je pokrytá hrubým a odolným penovým materiálom. Tento prvok účinne chráni citlivé holenné kosti pri silových cvičeniach. Ochranný penový grip je vyrobeny z neoprénu, má poréznu štruktúru, je rýchloschnúci a ľahko sa udržuje v čistote. Poskytuje stabilitu a pohodlie počas tréningu. 

Technické údaje:

 • Výrobca: Hop-Sport
 • Model: HS-1054K
 • Návod na použitie: áno
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Prístroj balený a odosielaný v 7 balíkoch
 • Celková hmotnosť: 170 kg
 • Hmotnosť zásobníka so závažím: 72 kg
 • Konštrukcia: oceľ, práškovo lakovaná
 • Maximálna hmotnosť cvičenca: 120 kg
 • Dĺžka: 170 cm
 • Šírka: 220 cm
 • Výška: 223 cm
 • Rozmery lavice: 30 x 97 cm
 • Rozostup motýlika: 83 cm
 • Šírka po zložení šikmej lavice: 138 cm
 • Boxovacie vrece: 93 x 28 cm - váha cca 10 kg
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (9)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené