33332

PodložkaHS-N010GM 1cmčierna

Produkt není dostupný


Ďalšie dostupné varianty (1)

Mäkká a pohodlná tréningová podložka s rozmermi 180 x 61 cm, vyrobená zo syntetickej peny (NBR). Ideálne pre fitness, jogu, rehabilitáciu a silové cvičenia. Podložka zvyšuje vašu stabilitu a bezpečnosť pri tréningu – pri cvičení sa nešmýka a dokonale tlmí každý váš pohyb. Dobre zvolená podložka je jedným z kľúčov k dosiahnutiu vysnívanej postavy! Na vhodnej podložke si rýchlo osvojíte správnu techniku ​​cvičenia, ktorá zvýši vašu fyzickú zdatnosť!
Pri tréningu je veľmi dôležitá poloha, v ktorej cviky vykonávame – mala by byť stabilná, pohodlná a hlavne bezpečná.
Materiál, z ktorého je fitness podložka vyrobená, nám poskytuje najvyšší komfort! Vďaka protišmykovej funkcii znižuje riziko zranenia na minimum! Podložka sa tiež vyznačuje vysokou odolnosťou, pružnosťou a má funkciu, ktorá zaisťuje rýchle schnutie materiálu a navyše nesaje pot a vodu pri zachovaní vysokej hygieny výrobku.

Hrúbka

Vezmite si túto podložku kdekoľvek chcete a vychutnajte si svoj tréning! Na podložke  Hop-Sport môžete pohodlne cvičiť doma, vo fitness klube, ale aj na pláži alebo na tráve. Tento model s hrúbkou do 1 cm poskytuje ešte účinnejšiu izolačnú vrstvu na akomkoľvek povrchu.

Elastická a odolná

Vďaka materiálu NBR je podložka Hop-Sport elastická a odolná. Aj keď sa podložka každý deň zroluje na prenášania alebo skladovanie, nedeformuje sa a po rozložení si stále zachováva vysoký stupeň pružnosti. Navyše je protišmyková - nehýbe sa počas cvičenia.

Vodeodolná

Vysoko kvalitná pena NBR neabsorbuje vodu, vďaka čomu podložka veľmi rýchlo schne a dá sa veľmi ľahko čistiť. To je veľmi dôležité - hlavne pokiaľ plánujete cvičiť na podložke každý deň.

Praktická rukoväť

Po ukončení tréningu ju môžete jednoducho zavinúť a skryť alebo aj preniesť (vďaka praktickej rukoväti).

Technické údaje:

  • Model: HS-N010GM
  • Farba: čierna
  • Rozmery: 180 x 61cm
  • Hrúbka: 1 cm
  • Materiál: vysoko kvalitná pena NBR 
  • Produkt zahŕňa: rukoväť na prenášanie
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené