Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Podložka puzzle EVA 1cm - 4 ks

16,20 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Podložka puzzle HS-A010PM - 4 ks

Podložka puzzle HS-A010PM - 4 ks

Podložka puzzle EVA HS-A010PM (4ks) s hrúbkou 1 cm vám poskytne perfektnú ochranu podlahy počas domáceho tréningu. Podložka puzzle je vyrobená z protišmykovej EVA peny a bude účinná ako tlmiaca vrstva pre zariadenia, ako  napr. rotopedy, eliptické trenažéry, veslovacie trenažéry, bežecké pásy a posilňovacie lavice. Podložku môžete použiť aj na silový tréning - vďaka nej bude tréning s činkami a závažiami oveľa bezpečnejší a pohodlnejší. HS-A010PM sa skladá zo 4 kusov s okrajmi. Rozmery podložky po rozložení sú 121 x 121 cm.

Ochrana podlahy

Podložka HS-A010PM vďaka hrúbke 1 cm poskytuje vynikajúcu ochranu podláh (ako napr. drevené parkety alebo keramické dláždice). Znižuje riziko poškriabania alebo zašpinenia podlahy, ktoré môže byť spôsobené tréningovým zariadením alebo príslušenstvom na silový tréning. Okrem toho zvyšuje tlmenie počas tréningu a poskytuje stabilitu zariadenia. Účinne znižuje hluk a vibrácie, ktoré vznikajú počas intenzívneho tréningu.

Ochrana podlahy
Vodeodolná

Vodeodolná

Na výrobu podložky bola použitá vysokokvalitná, ľahká a odolná EVA pena. Jej výhodou je vodeodolná štruktúra, ktorá zaručuje, že pena neabsorbuje vlhkosť a pot a je tiež veľmi ľahko čistiteľná.

Jednoduché rozloženie

Balenie produktu obsahuje štyri časti s rozmermi 60,5 x 60,5 cm (rozmery 1 časti) a 8 okrajov. Spojenie jednotlivých častí podložky je veľmi ľahké a intuitívne. Hrany častí priliehajú presne k sebe a vytvárajú jeden celok.

Jednoduché rozloženie

Technické údaje: 

  • Model: HS-A010PM (4 ks)
  • Farba: čierna
  • Hrúbka: 1 cm
  • Celkové rozmery: 121 x 121 cm
  • Množstvo častí: 4
  • Rozmery jednej časti: 60,5 x 60,5 cm
  • Množstvo okrajov: 8
Stručný popis
V popisu

Technické údaje

Producent
Hop-Sport
Záručná doba
24 months

Recenzie (2)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené