52169

Tréningová lavicaHS-2020SMna drepy

93,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Tréningová lavica HS-2020SM je zariadenie, na ktorom môžete vykonávať rôzne druhy cvikov („sissy“ drepy, brušáky a kliky) a postaráte sa o všetky najdôležitejšie svaly. Lavica zahŕňa dva opierky - na drepy a na precvičovanie chrbta.Vďaka nastaveniu výšky je možné zariadenie prispôsobiť výške cvičenca. Zariadenie bolo vyrobené z najlepších materiálov a s dôrazom na všetky detaily, vďaka čomu je tréning bezpečný a pohodlný.

Montáž lavice je veľmi jednoduchá - sada obsahuje všetky potrebné časti a podrobný návod s ilustráciami.

 
None

Druhy cvikov

Lavica HS-2020SM je kompaktné zariadenie, na ktorom môžete vykonávať  rôzne cviky: sissy drepy, brušáky a kliky. Konštrukcia lavice zaisťuje správny výkon týchto cvikov, vďaka čomu máte zaručenú najvyššiu efektivitu tréningu. Drepy Sissy sú určené na precvičenie dolných štvorhlavých svalov, ako aj lýtok, zadku a zadnej časti stehien. Tento druh drepov rozvíja aj rovnováhu. Vďaka nožnej blokáde budete správne vykonávať bežné a obrátené kľuky. Vďaka rukovätiam môžete vykonávať bežné a obrátené kliky bez obáv z namáhania alebo poranenia zápästia.Zariadenie je možné použiť ako rímsku lavicu - nastavením blokády na úroveň bedier môžete precvičovať chrbtové svaly, najmä v krížovej oblasti.

None

Nastavenie

Lavica má nastaviteľnú blokádu - vďaka tomu je možné zariadenie nastaviť podľa výšky a individuálnych preferencií používateľa. Vhodné nastavenie výšky v lavici je veľmi dôležité pre správne precvičenie cvikov a zároveň chráni pred úrazmi. Vďaka vymeniteľným opierkam je možné lavicu použiť ako zariadenie na drepy a rovnako aj ako rímsku lavicu.

None

Odolná konštrukcia

Lavica sa vyznačuje silnou a stabilnou štruktúrou. Rám je vyrobený z oceľových profilov. Blokády nôh a lýtok sú pokryté mäkkým, penovým materiálom. Profily lavice sú práškovo lakované v saténovo čiernej farbe. 4 prísavky, ktoré sú  umiestnené na spodnej strane poskytujú prispôsobenie k podlahe a stabilitu pri cvičení.

None

Protišmykový povrch

Sissy drepy si vyžadujú rovnováhu a celkovo dobrú kondíciu. Lavica HS-2020 má  protišmykové podložky na nohy, vďaka ktorým bude cvičenie bezpečné.

Príkladové cvičenia:

drep - kvôli obmedzenej možnosti rozostupu chodidiel na stroji sa pri tomto usporiadaní zapájajú do práce kvadricepsy a väčšie gluteálne svaly.

vyrovnávanie trupu - pohybom chrbtovej opierky sa drepový stroj zmení na rímsku lavicu, vďaka čomu tréning zapája do práce chrbticu, gluteálne svaly a bicepsové stehenné svaly.

„brušáky“ – možnosť nastavenia kladiek pre aretáciu chodidla, umožňuje pohodlne vykonávať tzv. klasické brušáky, ktoré aktivujú do práce priamy brušný sval. Po úprave tohto cviku, ktorou ohýbanie trupu v poslednej fáze pohybu, sa do práce zapája aj šikmý brušný sval.

kliky na rukovätiach - lavica sissy squat HS-2020SM je vybavená dvomi rukoväťami, ktoré sú ideálne pre kliky. Tento doplnok nám umožňuje prehĺbiť pohyb a natiahnuť väčší prsný sval, čo môže v konečnom dôsledku ovplyvniť správne držanie tela. Rukoväte dobre poslúžia aj ľuďom, ktorí pociťujú bolesť v zápästí pri klasických klikoch zo zeme.

Technické údaje: 

 • Výrobca: Hop-Sport
 • Návod na použitie
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Rozmery balíka: 93 x 53 x 13 cm
 • Maximálna hmotnosť používateľa: 120 kg
 • Nastavenie nožnej blokády: 4 úrovne, x cm
 • Nastavenie lýtkovej blokády: 5 úrovní, x cm
 • Nastavenie bedrovej opierky: 4 úrovne, x cm
 • Rozmery základne: 88x48 cm
 • Šírka podpery: 35 cm
 • Profily: 5x5 cm
 • Hrúbka čalúnenia: 5 cm
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené