Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Podložka fitnessTPE 0,8cms otvormi - oranžovo/červená

21,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (3)

Popis

Fitness podložka TPE 0,8 cm HS-T008GM  je pohodlná podložka na cvičenie s rozmermi 183 x 61 cm, vyrobená z kvalitnej TPE peny, bez vône. Nenahraditeľná počas domáceho tréninguý. Bude perfektnou pomôckou na jogu, fitness, pilates a rehabilitáciu. Podložka HS-T008GM zvýši Vašu stabilitu a bezpečnosť počas tréningu a zabezpečí dostatočné tlmenie nárazov a izoláciu od zeme. Vďaka vlastnostiam TPE peny podložka neabsorbuje pot a vlhkosť a mimoriadne ľahko sa ju čistí. Tento model je navyše vybavený dvoma funkčnými otvormi, vďaka ktorým môžete podložku pohodlne zavesiť na vešiak.

Univerzálne použitie

Univerzálne použitie

Ak hľadáte pohodlnú podložku pre domáce tréningy zamerané hlavne na fitness, relaxačné a strečingové cvičenia, tento model bude pre Vás tým správnym riešením. Podložka HS-T008GM ponúka vďaka svojej hrúbke 8 mm optimálnu úroveň mäkkosti pre tento typ tréningu. Špeciálna štruktúra TPE peny zabráni kĺzaniu rúk počas tréningu a protišmykový spodok podložky zabráni kĺzaniu podložky po podlahe.

Ľahká a praktická

Ľahká a praktická

Vďaka svojej hmotnosti 1200 g je podložka HS-T008GM mimoriadne ľahká, čo je obzvlášť dôležité, ak ju plánujete vziať na cvičenie jogy alebo na tréning vo fitness klube. Vďaka penovej konštrukcii z TPE je navyše pružná a odolná. Aj napriek každodennému skladaniu a prenášaniu  sa podložka nedeformuje, zachováva si svoju pružnosť a tvar.

Priľnavosť a pohodlie

Priľnavosť a pohodlie

Obe strany podložky sú vyrobené z  protišmykového vlnitého materiálu, ktorý zaručuje priľnavosť a bezpečnosť. Podložka sa nehýbe  a cvičencovi sa na podložke nešmýka  ani pri intenzívnom cvičení. Podložka TPE poskytuje primeranú podporu a odpruženie počas tréningu.

Vodeodolná

Vodeodolná

Podložka HS-T008GM neabsorbuje pot a vodu. Vďaka týmto vlastnostiam sa dá veľmi ľahko udržiavať v čistote - stačí ju len dôkladne utrieť vlhkou handričkou. Podložka veľmi rýchlo schne - to je dôležitá vlastnosť, ak ju plánujete  používať pomerne často, napríklad niekoľkokrát denne.

Praktické otvory

Praktické otvory

Dva otvory so vzdialenosťou 49 cm umiestnené na jednej z kratších strán podložky HS-T008GM umožňujú jej zavesenie na vešiak alebo stojan. Takto zavesená podložka nemusí byť zrolovaná, takže bude okamžite pripravená na tréning - nemusíte strácať čas narovnávaním pred cvičením.

Technické údaje: 

  • Model: HS-T008GM
  • Rozmery: 183 x 61 cm
  • Hrúbka: 0,8 cm
  • Materiál: TPE pena
  • Hmotnosť: 1200 g
  • Vzdialenosť medzi otvormi: 49 cm
  • Priemer otvorov: 1,5 cm
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (34)

Priemerné hodnotenie: 3,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené