Hop-Sport

Posilňovací kruh na Pilates HS 2221 modrý

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

Popis

Posilňovací kruh na Pilates HS 2221 je nesmierne praktická pomôcka, ktorá obohatí Váš každodenný tréning. Zaberá veľmi málo miesta, takže sa bude hodiť do každej domácnosti. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a je určený pre individuálne, ale aj skupinové cvičenia.

Tento multifunkčný kruh na Pilates umožňuje vykonávať mnoho variantov cvikov. Je vhodný na posilňovanie aj preťahovanie.
Tuhý, ale pružný kruh, obalený mäkkým plastom, ktorý kladie pri cvičení odpor, po oboch stranách je opatrený dvoma mäkkými úchytmi.
Stláčaním proti odporu precvičujeme svaly ramien, paží, hrudníka, vnútorné stabilizačný systém a svaly dolných končatín.

Produkt je dostupný v 3 farbách: ružová, modrá, zelená.

None

Pilates

Pilates je tréningová metóda, ktorá kombinuje prvky jogy, tai-či, baletu, gymnastiky a izometrických cvičení. Počas tréningu sa aktivujú všetky svalové skupiny - od rúk, ramien a chrbta, cez brucho, až po nohy a zadok. Tréning je založený predovšetkým na cvičeniach, pri ktorých sa využíva váha vlastného tela. Pohyby sa robia pomaly, precízne, s dôrazom na správnu techniku. Dôležitým prvkom pilatesu je kontrola dýchania, a preto pilates podporuje koncentráciu a znižuje negatívne účinky stresu. Cieľom tohto cvičenia je zlepšenie kondície, natiahnutie a posilnenie svalov, zvýšenie pružnosti tela a zlepšenie držania tela.

Použitie kruhu Pilates HS 2221 pomáha udržiavať napnuté hlboké svaly. Vďaka tomu môžete správne vykonávať jednotlivé polohy a odľahčiť chrbticu, zabrániť jej preťaženiu a predísť možným zraneniam. Rozsah  cvikov s využitím krehov Pilates je veľmi široký  a umožňuje zapojiť do práce aj ďalšie svalové skupiny.

Technické údaje:

  • farba: modrá
  • priemer: 36 cm
  • dĺžka úchytov: 15 cm
  • určené pre domáce využitie
  • producent: Hop-Sport

Pri nákupe v našom obchode získa va te:

  • rýchle doručeniee
  • nákupný doklad (faktúru alebo daňový doklad)
  • záruka 24 mesiacov
Hula-hop so 64 magnetickými guličkami
Hula-hop so 48 magnetickými guličkami
- 15%
Elektromagnetický rotoped HS-090H Apollo červený + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-090H Apollo červený + podložka

356.15 €
419.00 €

Najnižšia cena: 419.00 €

Twist stepper HS-045S Slim limetka
Bežecký pás HS-1300WLB Active
Gymnastická lopta  45cm - modrá
Tréningová lavica HS-2080HB
Senzorický vankúš zelený
Trekingové palice Nordend Zlaté