51467

Nastaviteľná hrazdapre príťahy

21,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 24h

Hľadáte domáce tréningové zariadenie, ktoré nezaberie veľa miesta a umožní vám vykonávať rôzne tréningy? Použite nastaviteľnú hrazdu HS-M070DP značky Hop-Sport. Cvičenie s použitím hrazdy vám umožňuje zlepšiť silu a svalstvo bicepsu, tricepsu, ramien a chrbtových svalov, rozvíja svaly hrudníka a posilňuje brušné svaly.

None

Maximálne zaťaženie

Hrazda HS-M070DP vám dá silu, ktorú potrebujete! Vďaka použitiu pevnej konštrukcie ľahko udrží používateľa s hmotnosťou do 200 kg!

None

Bezpečnostné páky

Vďaka páčkam použitým v HS-M070DP bude váš tréning ešte bezpečnejší. Bezpečnostné páky udržujú hrazdu v rovnakej polohe a bránia jej skĺznutiu pod vplyvom hmotnosti používateľa.

None

Ideálne nastavenie

Vďaka širokému rozsahu nastavení dĺžky - od 70 do 100 cm je táto hrazda vhodná pre väčšinu zárubní. Intuitívna montáž založená na expanznom systéme uľahčuje upevnenie hrazdy a nezaberie veľa času.

None

Mäkké čalúnenie

Hrazda HS-M070DP má takmer po celej dĺžke čalúnenie vyrobené z príjemnej peny, ktorá vám poskytne lepšiu priľnavosť počas cvičenia. Poťah sa skladá z troch trvanlivých vrstiev, vďaka ktorým je odolnejší voči možnému poškodeniu a roztrhnutiu ako pri bežných jednovrstvových poťahoch.

None

Multifunkčné využitie

Obrovská výhoda hrazdy je tá, že napriek svojej malej veľkosti vám ponúka veľké množstvo cvičení, ktoré môžete vykonávať priamo doma. Hrazdu môžete umiestniť do hornej časti dverí, do stredu alebo do spodnej časti - každé z týchto nastavení vám umožňuje vykonávať rôzne cvičenia.

Technické údaje: 

  • Výrobca: Hop-Sport
  • Farba: čierno - červená
  • Model: HS-M070DP
  • Hmotnosť produktu: 2,2 kg
  • Materiál: oceľ
  • Dĺžka: 70 až 100 cm
  • Priemer: 30 mm
  • Maximálna hmotnosť používateľa: 200 kg
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené