Zimné zľavy -5 EUR pri nákupe za min. 120 EUR so zľavovým kódom ZIMA22 Prezrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Nastaviteľná hrazdapre príťahy šedo-žltá

18,90 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Ak hľadáte multifunkčné zariadenie pre domáci tréning za prijateľnú cenu, ktoré nezaberá veľa miesta, nastaviteľná hrazda HS-M050DP bude tou správnou voľbou. Cvičenia na hrazde vám pomôžu zlepšiť silu a svalstvo bicepsov, tricepsov, ramien a chrbta. Okrem toho pracujú aj svaly hrudníka a brušné svaly. Prednosťou hrazdy je 8-bodový tlakový systém,  bezpečnostné páky a odolné trojvrstvové čalúnenie.

8-bodový tlakový systém

8-bodový tlakový systém

Na rozdiel od väčšiny hrázd ponúkaných v obchodoch má nastaviteľná hrazda HS-M050DP až 8 tlakových bodov umiestnených na protišmykových gumových koncovkách. Toto riešenie poskytuje tyči oveľa lepšiu priľnavosť k rámu dverí ako jednobodový systém.

Multifunkčné využitie

Multifunkčné využitie

Obrovská výhoda hrazdy je tá, že napriek svojej malej veľkosti vám ponúka veľké množstvo cvičení, ktoré môžete vykonávať priamo doma. Hrazdu môžete umiestniť do hornej časti dverí, do stredu alebo do spodnej časti - každé z týchto nastavení vám umožňuje vykonávať rôzne cvičenia.

Bezpečnostné páky

Bezpečnostné páky

Vďaka páčkam použitým v HS-M050DP bude váš tréning ešte bezpečnejší. Bezpečnostné páky udržujú hrazdu v rovnakej polohe a bránia jej skĺznutiu pod vplyvom hmotnosti používateľa.

Maximálne zaťaženie

Maximálne zaťaženie

Hrazda HS-M050DP vám dá silu, ktorú potrebujete! Vďaka použitiu pevnej konštrukcie ľahko udrží používateľa s hmotnosťou do 150 kg!

Trojvrstvové čalúnenie

Trojvrstvové čalúnenie

Hrazda HS-M050DP má takmer po celej dĺžke čalúnenie vyrobené z príjemnej peny, ktorá vám poskytne lepšiu priľnavosť počas cvičenia. Poťah sa skladá z troch trvanlivých vrstiev, vďaka ktorým je odolnejší voči možnému poškodeniu a roztrhnutiu ako pri bežných jednovrstvových poťahoch.

Ideálne nastavenie

Ideálne nastavenie

Vďaka širokému rozsahu nastavení dĺžky - od 60 do 100 cm je táto hrazda vhodná pre väčšinu zárubní. Intuitívna montáž založená na expanznom systéme uľahčuje upevnenie hrazdy a nezaberie veľa času.

Technické údaje:

  • Model: HS-M050DP
  • Hmotnosť produktu: 1,58 kg
  • Materiál: oceľ
  • Farba: šedo-žltá
  • Dĺžka: od 65 do 100 cm
  • Priemer: 40 mm
  • Maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (19)

Priemerné hodnotenie: 4/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené