Bieżnia elektryczna HS-2800LB I - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 10
Bieżnia elektryczna HS-2800LB I - 11
Bieżnia elektryczna HS-2800LB I - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 10
Bieżnia elektryczna HS-2800LB I - 11
Hop-Sport
-10%

Elektrický bežecký pás HS-2800LB Integra

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

981.00 €

882.90 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 981.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Popis

Elektrický bežecký pás HS-2800LB  Integra

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežecký pás Integra značky Hop-Sport  je perfektným vybavením pre každého, kto si chce udržať svoju fyzickú kondíciu, zoštíhliť postavu alebo zlepšiť kardiovaskulárny systém.

Bežecký pás Integra je moderné zariadenie s motorom 3,5 HP, ktorý umožňuje bežať pri maximálnej rýchlosti 20 km / h. Široká bežecká plocha je zárukou intenzívneho tréningu v domácom prostredí. Tréningový počítač umožňuje výber z 18 tréningových programov s rôznou intenzitou a dĺžkou. Spolu s bežeckým pásom vám ponúkame telemetrický pás, ktorý vám po umiestnení na hrudník umožní sledovať pulz. Údaje sa zobrazia na displeji  počítača.

Po tréningu môžete bežecký pás ľahko zložiť a vďaka  transportným kolieskam ho môžete presunúť na iné miesto.

None

Tréningový počíťač

Vďaka počítaču s prehľadným 7 "LCD displejom môžete sledovať vzdialenosť, čas, rýchlosť, pulz a spálené kalórie počas cvičenia. Počítač láme rekordy, pokiaľ sa jedná o prednastavené programy - môžete si zvoliť z 18 rôznych programov, ktoré sa líšia úrovňou záťaže a cieľom. Manuálny program vám umožňuje programovať bežecký pás podľa vašich individuálnych preferencií. Obsluha počítača je ľahká a intuitívna. Pokiaľ máte radi tréningy s hudbou, táto možnosť je dostupná vďaka zabudovaným reproduktorom a možnosťou pripojenia mp3 prehrávača alebo telefónu.

None

Tlmenie

Na bežeckom páse Integra môžete trénovať bez obáv z preťaženia kĺbov. Tento model je vybavený tlmiacimi vankúšmi vyrobenými v technológii Dual-Cushion, ktoré chránia kĺby a minimalizujú riziko zranenia. Takýto tlmiaci systém výrazne znižuje hladinu hluku počas používania zariadenia - zabraňuje tiež prenosu vibrácií z bežeckého pásu na podlahu.

aplikácie

Fitshow a Kinomap

Použite špecializovanú aplikáciu FitShow a spestrite si každodenné cvičenie. Aplikácia je bezplatná a dostupná pre Android a IOS. FitShow obsahuje tréningové programy a umožňuje vám uložiť váš pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.

FitShow

K tomu aplikácia Kinomap, čo je komplexná platforma, ktorá posunie váš tréning na úplne novú úroveň. Vďaka Kinomap budete čeliť virtuálnym cyklotrasám a súťažnému režimu v reálnom čase. Aplikácia je dodávaná s bezplatným 14-dňovým obdobím prístupu.

Kinomap

None

Úprava sklonu

Bežecký pás má automatické nastavenie sklonu bežeckého plochy v 5 uhloch sklonu (tlačidlo na pracovnej ploche). Je to veľmi pohodlné riešenie, vďaka ktorému môžete zvýšiť intenzitu tréningu.

None

Jednoduché skladanie

Bežecký pás môžete kedykoľvek zložiť a schovať ho z dohľadu. Sklopenie a rozloženie bežeckého pásu je podporované automaticky, takže to môžete urobiť sami a kedykoľvek. Transportné kolieska umožňujú jednoduché premiestňovanie bežeckého pásu.

None

Bežecká plocha

Bežečká plocha s rozmermi 152x50 cm je zárukou pohodlného a slobodného pohybu počas tréningu.

None

Telemetrický pás

Telemetrický pás, ktorý je súčasťou tohto zariadenia umožňuje pohodlné meranie pulzu počas tréningu.

None

Parametre

Bežecký pás Integra je moderné zariadenie s motorom 3,5 HP, ktorý umožňuje bežať pri maximálnej rýchlosti 20 km / h. Je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pokročilých s hmotnosťou do 150 kg.Bežecký pás HS-4000LB Ultima
Bežecký pás HS-3500LB Runair
Bežecký pás HS-2500LB Aspire
Bežecký pás HS-1400LB Bolt
Bežecký pás HS-1500LB Vista
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x6kg
Podložka puzzle EVA 1cm - 4 ks
Akupresúrna podložka červená
Twist Stepper HS-045S Slim červený
Hrazda HS-2003K
Akupresúrna sada XL s vreckom Červená