Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Stojany pod činkuHS-1005L

83,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Stojany HS-1005L s reguláciou výšky sú univerzálnym nástrojom pre domáce posilňovne. Vďaka stabilnej konštrukcii a riešeniam, ktoré boli použité pri ich výrobe Vám zaručia potrebnú bezpečnosť počas posilňovania. Môžu byť použité samostatne alebo ako držiaky počas cvičenia na posilňovaciu lavicu.

Stojany sú vybavené 7-stupňovou reguláciou výšky, ktorá Vám umožní vykonávať tréningy rôznych svalových skupín. Dve úrovne regulácie bezpečnostných háčikov (65,7 cm a 75,7 cm) Vám umožnia plne prispôsobiť stojany podľa Vašich individuálnych potrieb. Okrem toho, dva tŕne na závažie zaručujú, že máte k dispozícii potrebné príslušenstvo.

Pevné profily s rozmermi 40 x 40 mm a 50 x 30 mm a odolné spojovacie časti zaručujú nosnosť do 250 kg! Povrch stojanov je pokrytý práškovou farbou, čo zaručuje presné pokrytie všetkých kovových častí a najvyššiu odolnosť voči vonkajším faktorom a hrdzi.

Stojany HS-1005L sú vybavené špeciálnymi gumovými koncovkami v opore na činku, ktoré potláčajú hluk a absorbujú otras pri odkladaní činky. Vďaka stojanom Hop-Sport sa nemusíte obávať o stav podlahy. Nohy produktu sú vybavené plastovými pätkami, ktoré bránia posúvaniu a poškriabaniu podlahy.

Súčasťou balenia pri nákupe modelu HS-1005L je aj náradie na montáž (kľúče 13 + 17). Na montáž stojanov nebudete potrebovať nič iné a vďaka tomu ich môžete začať čo najrýchlejšie používať vo Vašej domácej posilňovni. 

Poznámka - Tyč a závažie zobrazené na obrázkoch nie sú súčasťou tohto výrobku.

Výnimočná nosnosť

Výnimočná nosnosť

Stojany HS-1005L Vám zaručujú nosnosť akú potrebujete. Vďaka robustnej konštrukcii na nich môžete umiestniť činku a závažie až do 250 kg a gumové koncovky na vidliciach tlmia hluk pri odkladaní činky. Cvičte bezpečne spolu s Hop-Sport!

Nastavenie výšky

Nastavenie výšky

Systém nastavenia výšky, ktorý je použitý v stojanoch Vám umožňuje prispôsobenie stojanov podľa Vašich potrieb. K dispozícií máte sedem úrovní - od 87 do 145 cm. Výška stojanov sa nastavuje pomocou regulačných skrutiek a blokovacieho kolika.

Stabilná základňa

Stabilná základňa

Stabilita je najdôležitejším faktorom pri cvičení s veľkou činkou. Správna veľkosť základne stojanu a jej premyslená konštrukcia je prioritou, ktorá ovplyvňuje vašu bezpečnosť. Stojany HS-1005L sú vybavené základňou s rozmermi 50 x 41 cm, takže sa počas tréningu nepohybujú.

Tŕne na závažia

Tŕne na závažia

Stojany HS-1005L sú vybavené tŕňmi na závažie s dĺžkou 20 cm a priemerom 25 mm, ktoré zaručujú pohodlný prístup k uloženým kotúčom. Vďaka gumovým elementom umiestnených na podstave sa nemusíte báť o hluk a poškodenie kotúčov pri ich ukladaní.

Technické údaje:

 • Váha: 2 x 7 kg 
 • Druh stojanov: samostatné
 • Dĺžka:  49 cm
 • Počet tŕňov na závažie: 2 ks
 • Istenie: 2 úrovne (65,7 cm a 75,7 cm)
 • Šírka: 41 cm
 • Konštrukčné profily:  40 x 40 mm
 • Nosnosť: 250 kg
 • Regulácia výšky stojanov: 7-stupňová  (v rozmedzí 87-145 cm)
 • Model: HS-1005L
 • Výška: min. 87 cm - max. 145 cm
 • Producent: Hop-Sport
 • Záručné obdobie: 24 mesiacov
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (5)

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené