Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 0
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 1
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 2
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 3
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 4
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 5
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 6
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 7
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 8
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 9
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 10
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 11
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 0
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 1
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 2
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 3
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 4
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 5
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 6
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 7
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 8
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 9
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 10
Rower elektr.-magn. leżący HS-0 - 11
Hop-Sport

Recumbent HS-070L Helix červený

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

534.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Recumbent HS-070H Helix je stabilné zariadenie určené pre domáci tréning, ktoré Vám umožní zlepšiť celkovú kondíciu a postavu. Je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbticou alebo kolennými kĺbmi. Maximálna nosnosť stroja je až 150 kg. Recumbent je vybavený multifunkčným počítačom s Bluetooth 4.0 a držiakom na mobilné zariadenia. Zotrvačník (18,5 kg) zaručuje plynulý chod zariadenia. Komfort cvičenia zaručuje nastaviteľné sedadlo a volant s nastaviteľným uhlom sklonu. Navyše, s recumbentom HS-070L Helix, dostanete aj podložku pod fitness zariadenia HS-170E s rozmermi: dĺžka: 170 cm, šírka: 68 cm, hrúbka: 0,3 cm.

Pozor! Tablet zobrazený na fotografiách nie je súčasťou vybavenia.

None

Multifunkčný tréningový počíťač s Bluetooth

Zmeňte svoj tréning na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Počítač ponúka 12 prednastavených tréningových programov a okrem iného Watt program, v ktorom sa dozviete, aké úsilie musíte vynaložiť na to, aby ste vytvorili určité množstvo energie. Program HRC je riadený prácou srdca. Vďaka funkciám Recovery a Body Fat skontrolujete vytrvalosť Vášho tela a zmeriate pomer telesného tuku. Recumbent má pokročilý počítač s Bluetooth, ktorý je kompatibilný s  tréningovou aplikáciou  iConsole + training. Táto aplikácia Vám umožní ovládať nastavenia počítača z mobilného zariadenia, prispôsobiť si tréning a  používať ďalšie programy. Umožňuje tiež publikovanie dosiahnutých výsledkov na sociálnych sieťach.

None

Nastaviteľný uhol volantu

Správne nastavený uhol sklonu riadidiel - prispôsobený Vašej výške a štýlu jazdy, zabezpečí, že tréning bude ešte pohodlnejšie. Navyše zabezpečí optimálnu polohu rúk a zápästia, takže nebudú vystavení riziku nepríjemnej necitlivosti počas tréningu. Uhol sklonu môžete ľahko nastaviť pomocou regulátora, umiestneného pod tréningovým počítačom.

None

Protišmykové pedále

Počas tréningu na modeli Helix sa nemusíte obávať o skĺznutie nôh z pedálov počas jazdy. Protišmykový povrch a blokovacie popruhy ich udržujú po celú dobu na svojom mieste. Cvičte bezpečne s Hop-Sport!

None

Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu so zotrvačníkom o hmotnosti 18,5 kg (Flywheel System) zaručuje, že tréning na tomto zariadení nepreťaží Vaše kolená a tréning bude plynulý a, čo je dôležité, extrémne tichý. Na modeli Helix môžete trénovať aj v noci, bez obáv o prebudenie ostatných členov domácnosti.

None

Nastaviteľné sedadlo s operadlom

Pohodlie počas cvičenia je základom! Na tomto zariadení môžu úspešne trénovať nielen vysokí, ale aj nízki ľudia. Vďaka možnosti presného nastavenia vzdialenosti sedadla od pedálov si môžete ľahko nastaviť požadovanú polohu. Ergonomický tvar sedadla a pohodlné operadlo Vám umožní ešte dlhšie a pohodlnejšie tréningy.

None

Transportné kolieska a rukoväť na presúvanie

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka praktickej rukoväti umiestnenej v zadnom stabilizátore môžete recumbent bez problémov posunúť na iné miesto.

None

Dotykové snímače pulzu

Zmerajte  svoj pulz s dotykovými senzormi, ktoré sú umiestnené v rukovätiach po oboch stranách sedadla! Jediné, čo musíte urobiť, je uchopenie rukovätí počas tréningu a výsledok sa zobrazí na displeji. Či už ide o spaľovanie tuku alebo posilnenie Vašej výdrže - optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť efektívnejšie výsledky.

None

Systém vyrovnávania nerovností

Zariadenie zahŕňa systém vyrovnávania nerovností, ktorý sa skladá z tzv. pätiek- umiestnených v prednom a zadnom stabilizátore. Systém eliminuje možný problém s nerovným povrchom. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zariadenie je stabilné a Váš tréning bude pohodlný a bezpečný.


- 10%
Recumbent HS-120L Ravel Čierno/zelený

Recumbent HS-120L Ravel Čierno/zelený

351.00 €
390.00 €

Najnižšia cena: 390.00 €

Recumbent HS-060L Pulse červený
Recumbent HS-060L Pulse strieborný