- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
Hop-Sport

Boxerské bandáže 4m HS čierne

Reviews

Zobraziť recenzie

10.90 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Popis

Boxerské bandáže značky Hop-Sport s dĺžkou 4 metre sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia pre tréning bojových umení. Navrhnuté na ochranu voľných kĺbov, najmä zápästia, zaisťujú ochranu vašich rúk pri každom náraze. Vyrobené z 80% bavlny, zaručujú skvelú absorpciu vlhkosti a vysokú hygienu počas tréningu. Špeciálny úchop na palec uľahčuje navliekanie a široký suchý zips zaisťuje bezpečnosť.

Buďte pripravení na každý zápas s boxerskými bandážami Hop-Sport!

Univerzálne rozmery a pohodlné pútko na palec

Univerzálne rozmery a pohodlné pútko na palec

Dĺžka boxerských bandáží Hop-Sport umožňuje ich prispôsobenie rôznym veľkostiam rúk, čo zaisťuje pohodlie a bezpečné držanie počas tréningu. Pohodlné pútko na palec je praktickým riešením, ktoré uľahčuje presnú aplikáciu bandáže. Vďaka týmto vlastnostiam sú naše boxerské bandáže ideálnym nástrojom pre každého, kto oceňuje profesionalitu, bezpečnosť a pohodlie pri tréningu bojových umení.

Pohodlné zapínanie na suchý zips

Pohodlné zapínanie na suchý zips

Konce bandáží so širokým suchým zipsom zaisťujú, že držia pevne na rukách aj pri vykonávaní tých najdynamickejších úderov. Suchý zips navyše nielen zvyšuje bezpečnosť, ale poskytuje aj ďalšie pohodlie. Vďaka suchému zipsu si bandáže rýchlo a jednoducho nasadíte a stiahnete!

Materiál absorbujúci vlhkosť

Materiál absorbujúci vlhkosť

Účelom boxerských bandáží je nielen stiahnuť a  stabilizovať ruku, ale aj zabezpečiť hygienu pri intenzívnom tréningu boxu. Bandáže vyrobené z 80% bavlny dokonale absorbujú vlhkosť a zabraňujú poteniu rúk pri nosení boxerských rukavíc. Pridanie 20% polyesteru zvyšuje elasticitu bandáží.

Boxerské rukavice 10oz HS-BG10 čierne
Boxerské rukavice 12oz HS-BG12 čierne
Boxerské bandáže 4m HS červené