Zimné zľavy -5 EUR pri nákupe za min. 120 EUR so zľavovým kódom ZIMA22 Prezrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Aerobic step3-stupňový čierno/zelený

29,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Trojstupňový aerobic step HS-PP030AS značky Hop-Sport je jednoduché zariadenie pre domáce fitness cvičenie. Aerobic step alebo step mostík je najintenzívnejšou formou aerobiku. Krokový tréning vám pomôže zhodiť prebytočné kilogramy, zoštíhliť brucho, vytvarovať stehná a zadok a tiež uvoľniť celé telo. Účinne môžete cvičiť vo svojom byte a to kedykoľvek, aj pri počúvaní svojej obľúbenej hudby. Ste pripravení na prvý krok?

Robustný a odolný

Robustný a odolný

Step mostík je vyrobený z hrubého a odolného PP plastu.  Maximálna záťaž produktu je 250 kg - na step mostíku teda môžete trénovať so záťažou, ako napríklad s činkami. Protišmykový povrch zlepšuje priľnavosť a chráni cvičenca pred pošmyknutím. Aerobic stepy sú teda bezpečné aj pri intenzívnom tréningu.

Výškové nastavenie

Výškové nastavenie

Náš aerobic step ponúka možnosť trojstupňového nastavenia. Vďaka tomu môžete zvýšiť úroveň náročnosti cvikov a prispôsobiť zariadenie svojím individuálnym potrebám. Zmena výšky mostíka je veľmi jednoduchá, trvá to niekoľko sekúnd.

Obohatenie tréningu

Obohatenie tréningu

Aerobic step je malé zariadenie, ktoré vám pomôže obohatiť vaše každodenné tréningy. Cvičenia pomocou tohto vybavenia účinne zapájajú do práce svaly dolnej časti tela, tvarujú nohy a zadok a pomáhajú v boji proti celulitíde. Systematický  tréning na tomto zariadení navyše posilňuje srdce a zlepšuje celkovú kondíciu tela.

Technické údaje:

  •      Výrobca: Hop-Sport
  •      Farba: čierno/zelená
  •      Materiál: PP plast
  •      Plocha na cvičenie: 67 x 27,5 cm
  •      Nastaviteľná výška: 10,5; 15; 20 cm
  •      Hmotnosť: 2,75 kg
  •      Nosnosť: 250 kg
  •      Rozmery balenia: 80,5 x 29 x 12,5 cm
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (4)

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené