Týždeň dopravy zdarma + zľava 10 EUR na nákupy za minimálne 100 EUR s kódom SANTA10 Skontrolujte
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

CyklotrenažérIndoor Cycling HS-055IC EchoČervený

393,00 € 419,00 €
Ušetříte 26,00€
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Cyklotrenažér HS-055IC Echo je vysoko kvalitné zariadenie pre spinningové tréningy v domácom prostredí. Pozitívne ovplyvní rozvoj kardiovaskulárnej a respiračnej kondície posilnením celého tela. Toto zariadenie sa vyznačuje moderným dizajnom, precíznym a pevným spracovaním. Systém reťazového pohonu v kombinácii s mechanickým brzdným systémom, ktorý je založený na 18-kilogramovom záťažovom kolese zaisťuje bezproblémový chod zariadenia. Pohodlie počas tréningu zaručuje nastaviteľné sedadlo a viacpolohový volant. Pevný oceľový profil, protišmykové pedále s blokovacími popruhmi a špičkami a takisto aj bezpečnostná brzda zvyšujú bezpečnosť počas tréningu. Cyklotrenažér má aj vyrovnávacie nožičky, ktoré poskytujú dostatočnú stabilitu počas jazdy.

Cyklotrenážery sú ideálnymi zariadeniami pre domáce tréningy.

Multifunkčný tréningový počíťač

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte výsledky! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, ktorou sa pohybujete, prejdenú vzdialenosť, čas tréningu, počet spálených kalórií, srdcovú frekvenciu (meranú bezdrôtovým telemetrickým pásom HS-P095PR kompatibilným so zariadením) a počet otáčok za minútu. Vďaka funkcii SCAN sa navyše cyklicky zobrazujú jednotlivé parametre - je to veľká výhoda, pretože máte svoj výcvik plne pod kontrolou bez toho, aby ste museli zastaviť.

Nastaviteľný volant

Nastaviteľný volant

Multifunkčný volant s vertikálnym, ale aj horizontálnym nastavením, ktorý je potiahnutý mäkkou, protišmykovou penou poskytuje ešte pohodlnejší tréning, plne prispôsobený vašej postave. Ergonomický tvar volantu umožňuje širokú škálu jeho uchopenia, čo je obzvlášť dôležité pri spinningu.

Nastaviteľné sedadlo

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlné sedadlo je prispôsobené k potrebám počas spinningu. Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla vertikálne, ale aj horizontálne, máte možnosť ľahkého nastavenia podľa svojej výšky a individuálnych preferencií. Vďaka tomu môžu na tomto zariadení trénovať vysoké, ale aj nízke osoby a užiť si pohodlný, domáci tréning.

Transportné kolieska

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným  kolieskam  môžete svoje zariadenie bez problémov presunúť na iné miesto.

Bezpečnostná brzda

Bezpečnostná brzda

Trénujte bezpečne s modelom HS-055IC Echo! Cyklotrenažér je vybavený bezpečnostnou brzdou, ktorú máte na dosah ruky- hneď pod riadidlami. Vďaka bezpečnostnej brzde môžete zastaviť tréning kedykoľvek to budete potrebovať.

Vyrovnávacie pätky

Vyrovnávacie pätky

Vyrovnávacie pätky, ktoré sú umiestnené v prednom aj zadnom stabilizátore, umožňujú vyrovnanie polohy zariadenia aj na nerovnom povrchu.

Systém magnetickej záťaže

Systém magnetickej záťaže

Cyklotrnežér Echo zahŕňa 18 kg zotrvačník. Vďaka nemu zariadenie pracuje veľmi ticho. Aj počas intenzívneho tréningu môžete počúvať obľúbenú hudbu alebo pozerať film - pod displejom sa nachádza držiak telefónu alebo tabletu. Bezpečnosť tu poskytuje voľnobeh - keď náhle prestanete pedálovať, zotrvačník sa bude aj ďalej točiť „v neutrále“, kým spomalí a nakoniec nezastaví. Vďaka tomu sa budete cítiť ako na tradičnom bicykli a zároveň sa vyhnete zraneniam, pretože brzdenie nie je náhle.

Technické údaje:

 • Výrobca: Hop-Sport
 • Účel: na domáce použitie
 • Návod na použitie: áno
 • 18 kg zotrvačník
 • Rozmery: dĺžka 122 cm / šírka 50,5 cm / výška 109 cm
 • Minimálna a maximálna vzdialenosť pedálu od sedadla: 78 cm - 96 cm
 • Minimálna a maximálna výška sedadla od zeme: 86 cm - 103 cm
 • Vyrovnávacie nožičky
 • Max. hmotnosť používateľa: 135 kg
 • Tréningový počítač: áno; SCAN, Rýchlosť, RPM (otáčky za minútu), Čas, Vzdialenosť, Kalórie, Pulz
 • Držiak na fľašu: áno (Pozor! Fľaša uvedená na fotografiách nie je súčasťou výbavy)
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (2)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené