Aplikácia iconsole+traning

Aplikácia iConsole+ training – merajte výkon a dosiahnite viac!

iConsole + training je aplikácia, ktorá ponúka interaktívny tréning na kompatibilných posilňovacích zariadeniach. Spárovaním s vybraným fitness zariadením ho budeme môcť ovládať z tabletu alebo smartfónu. Aplikácia vám tiež umožňuje prístup k personalizovaným tréningom a ponúka doplnkové programy, ktorými si môžeme spestriť každodenné cvičenia. Merajte výkon pomocou iConsole+ training a dosiahnite ešte  viac!

iConsole+ training – ako funguje?

Tréningová aplikácia iConsole+ training vám po spárovaní s vybraným a kompatibilným fitness zariadením umožňuje ovládanie z akéhokoľvek zariadenia, napríklad tabletu alebo smartfónu. Vďaka tomu budeme môcť viesť ešte pohodlnejší tréning a získať prehľad o našom tréningu. Tréningovú aplikáciu iConsole+  training je možné stiahnuť z Obchodu Play alebo App Store. Funguje na systéme Android 5.0 alebo novšom a iOS a je zadarmo. Jej spustením sa nám zobrazí výzva na vytvorenie používateľského účtu. Môžeme to urobiť prihlásením sa okrem iného pomocou Facebook alebo Google účtu. Následne nás jednotlivými sekciami a ich možnosťami prevedie krátky tutoriál.  iConsole +, aby správne fungovalo, musí byť spárované s kompatibilným zariadením, mať aktívne pripojenie Bluetooth a mať prístup k polohe GPS. Ak hľadáte posilňovacie stroje, s ktorými by ste ho spárovali, navštívte internetový obchod Hop-Sport. Vyberte si svoje obľúbené vybavenie, skontrolujte jeho špecifikácie, nainštalujte si aplikáciu a začnite trénovať efektívnejšie ako kedykoľvek predtým!

iConsole+ training – čo dáva?

Tréningová aplikácia iConsole+ training dáva úžasné možnosti z hľadiska domáceho tréningu. Keď ho spárujeme s príslušným vybavením, získame prístup k hlavnému panelu. Ukáže naše denné výsledky cvičenia ako napr:

  • prejdená vzdialenosť,
  • spálené kalórie
  • tréningový čas

Vďaka tomu si lepšie naplánujeme deň a budeme mať po ruke všetky najdôležitejšie parametre umožňujúce udržiavať si zdravý a aktívny životný štýl.

Okrem toho získame prístup k nástrojom rozširujúcim naše tréningy, vrátane:

  • systém monitorovania srdcového tepu kompatibilného s aplikáciou,
  • program rýchleho spustenia pre rýchle spustenie tréningovej jednotky,
  • tréningový intervalový program s cvičeniami v krátkych časových jednotkách,
  • tréningové poradenské videá
  • plánovač trasy, berúc do úvahy geolokáciu Street View a skutočný terén,
  • pokročilé tréningové plány.

Ich využívaním si spestríme štandardné cvičenia na fitness zariadeniach, získame presné údaje o našej výkonnosti a dozvieme sa ešte viac o pokročilých tréningových metódach.

Okrem toho má používateľský panel časť venovanú ďalšej populárnej aplikácii – Kinomap. Pomocou neho a aplikácií iConsole+ training posunieme náš domáci tréning na nepredstaviteľnú úroveň realizmu. Odteraz budeme môcť cvičiť na rotopede a navštíviť prakticky najlepšie tréningové trasy pre bežcov a cyklistov. Výbavu kompatibilnú s aplikáciou Kinomap nájdete aj v ponuke predajne Hop-Sport vrátane rotopedov a cyklotrenažérov.