Sneh a zľavy padajú z neba na sv. Mikuláša! -15% na vybrané produkty Pozrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
48370

Závesné kresloNapoli IČierno-šedé

309,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Ďalšie dostupné varianty (3)

Popis

Závesné kreslo Napoli I značky diVolio je produkt, ktorý bude dokonalým miestom na odpočinok počas teplých letných dní. Môžete ho umiestniť do záhrady, na terasu alebo na balkón. Charakteristický zaoblený tvar a dva mäkké vankúše ( jeden sedák a druhý ako opierka hlavy) ho robia neuveriteľne  pohodlným. Možnosť odpojenia koša (kresla) od rámu umožňuje rýchle premiestnenie produktu na iné miesto. Stabilná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť používania a odolný výplet je odolný voči rôznym poveternostným podmienkam.

 
None

Odolná konštrukcia

Kreslo je upevnené na stabilnom oceľovom ráme potiahnutom práškovou farbou. Rám kresla je vyrobený  z odolného výpletu, ktorý je odolný voči dažďu, snehu alebo slnečnému žiareniu. Precízne spracovanie zaisťuje bezpečnosť používania a produktu dodáva originálny a jedinečný vzhľad.

Precízna väzba

Rám koša je ručne vyrobený z pevného výpletu, odolného voči dažďu, snehu či slnečným lúčom. Precízny výplet koša zaisťuje bezpečnosť používania, no zároveň mu dodáva originálny a jedinečný vzhľad.

None

Impregnované vankúše

Mäkké vankúše (sedák a opierka hlavy) vám poskytnú pocit neskutočného pohodlia. Vankúše sú vyrobené z impregnovaného materiálu, vďaka čomu sú odolné voči škvrnám a ľahko sa čistia.

None

Možnosť zloženia

Kreslo je napriek svojej veľkosti ľahké a vďaka možnosti odpojenia koša od rámu sa dá ľahko premiestniť na iné miesto. Umiestnite ho kamkoľvek chcete a užite si blažený odpočinok!

None

Deka a kryt v súprave

Kreslo Napoli I je navyše dodávané s polárovou dekou a ochranným krytom.

Technické dáta:

Výrobca: Di Volio
Model: Napoli I DV-029SW
Sada obsahuje: rám, kôš (kreslo) a vankúše
Farba kresla: čierna
Farba vankúša: šedá
Farba rámu: šedá
Výška rámu: 195 cm
Priemer základne: 105 cm
Rozmery kresla (koša) [šírka x V x H]: 110 x 108 x 70 cm
Nosnosť: 130 kg
Grátis:

polárová deka: 150x180 cm, béžová
ochranný kryt na zips

Rozbaliť popis
Skryť popis

Darčeky

Mäkká polárová deka šedej farby o rozmeroch 150 x 180 cm. Je nesmierne teplá a príjemná na dotyk.

Ochranný poťah vyrobený z pevného materiálu, odolný voči poveternostným podmienkam, ochráni váš nábytok pred dažďom, snehom a mrazom.

Recenzie (8)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené