Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

SlnečníkSoraŽltý

38,00 € 42,00 €
Ušetříte 4,00€
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (3)

Popis

Plážový slnečník Sora s dvoma oknami a bočnými krytmi bude ideálnym riešením pre Vaše dovolenky a výlety. Priestranná a odolná konštrukcia poskytuje účinnú ochranu pred slnečnými lúčmi alebo vetrom. Slnečník je možné nastaviť ľubovoľne, vertikálne alebo horizontálne, aby Vám a Vašim blízkym poskytoval čo najväčší komfort. Jeho rozloženie je extrémne rýchle a ľahké, oveľa jednoduchšie ako zostavenie tradičného stanu. 

So slnečníkom Sora obdržíte všetky nástroje, ktoré sú potrebné na bezpečné pripevnenie slnečníka k zemi.

Odolná konštrukcia

Odolná konštrukcia

Slnečník Sora je vyrobený z odolného, vodeodolného polyesteru. Má pevný hliníkový rám s nastaviteľnou výškou, ktorý umožňuje umiestniť slnečník do zeme zvisle alebo vodorovne. Na rozdiel od časovo náročného skladania tradičných plážových stanov, nemusíte vynaložiť veľké úsilie na rozloženie dáždnika Sora. Pár minút a hotovo!

Dve okná a vetracie otvory

Dve okná a vetracie otvory

V horúcich dňoch je nevyhnutná správna ventilácia. Preto je model Sora vybavený dvoma oknami s praktickými sieťkami proti hmyzu a krytmi so zipsom. Okrem toho sú v hornej časti vetracie otvory, ktoré zaručujú potrebné prúdenie vzduchu.

Bočné kryty s vreckami

Bočné kryty s vreckami

Vďaka špeciálnym krytom umiestneným po stranách slnečníka Sora ho môžete rýchlo zmeniť na priestranný plážový stan, ktorý Vás účinne ochráni pred silným vetrom a poskytne ešte viac súkromia. Kryty môžu byť v prípade potreby zvinuté a zavesené. Okrem toho sú praktické vrecká na vnútornej strane vhodné na skladovanie užitočných predmetov.

Pripevnenie k zemi

Pripevnenie k zemi

Slnečník môže byť pripevnený k zemi, aby Vám poskytol ešte väčšiu stabilitu. Na pripevnenie je určená pripevňovacia súprava, ktorú obdržíte spolu so slnečníkom.

Technické údaje: 

  • Značka: di Volio
  • Model: SORA DV-003BSU
  • Farba: žltá
  • Rám: hliníkový, striebornej farby
  • Materiál: polyester
  • Veľkosť dáždnika: 210 cm
  • Dve PVC okná s rozmermi 27,5 x 19,5 cm
Funkčnosť a pohodlie

Funkčnosť a pohodlie

Slnečník Sora bude ideálny na každú dovolenku - pri mori, pri jazere alebo jednoducho na záhrade s priateľmi. Bude nielen chrániť pred slnkom a vetrom, ale bude tiež vynikajúcim „základom“ pre všetky detské hry. Každý člen rodiny tu nájde chladnejší kútik.

Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (2)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené