Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
47661

SlnečníkSoraČervený

37,00 € 42,00 €
Ušetříte 12%
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Další dostupné varianty (3)

Popis

Plážový slnečník Sora s dvoma oknami a bočnými krytmi bude ideálnym riešením pre Vaše dovolenky a výlety. Priestranná a odolná konštrukcia poskytuje účinnú ochranu pred slnečnými lúčmi alebo vetrom. Slnečník je možné nastaviť ľubovoľne, vertikálne alebo horizontálne, aby Vám a Vašim blízkym poskytoval čo najväčší komfort. Jeho rozloženie je extrémne rýchle a ľahké, oveľa jednoduchšie ako zostavenie tradičného stanu. 

So slnečníkom Sora obdržíte všetky nástroje, ktoré sú potrebné na bezpečné pripevnenie slnečníka k zemi.

None

Odolná konštrukcia

Slnečník Sora je vyrobený z odolného, vodeodolného polyesteru. Má pevný hliníkový rám s nastaviteľnou výškou, ktorý umožňuje umiestniť slnečník do zeme zvisle alebo vodorovne. Na rozdiel od časovo náročného skladania tradičných plážových stanov, nemusíte vynaložiť veľké úsilie na rozloženie dáždnika Sora. Pár minút a hotovo!

None

Dve okná a vetracie otvory

V horúcich dňoch je nevyhnutná správna ventilácia. Preto je model Sora vybavený dvoma oknami s praktickými sieťkami proti hmyzu a krytmi so zipsom. Okrem toho sú v hornej časti vetracie otvory, ktoré zaručujú potrebné prúdenie vzduchu.

None

Bočné kryty s vreckami

Vďaka špeciálnym krytom umiestneným po stranách slnečníka Sora ho môžete rýchlo zmeniť na priestranný plážový stan, ktorý Vás účinne ochráni pred silným vetrom a poskytne ešte viac súkromia. Kryty môžu byť v prípade potreby zvinuté a zavesené. Okrem toho sú praktické vrecká na vnútornej strane vhodné na skladovanie užitočných predmetov.

None

Pripevnenie k zemi

Slnečník môže byť pripevnený k zemi, aby Vám poskytol ešte väčšiu stabilitu. Na pripevnenie je určená pripevňovacia súprava, ktorú obdržíte spolu so slnečníkom.

Technické údaje: 

  • Značka: di Volio
  • Model: SORA DV-003BSU
  • Farba: červená
  • Rám: hliníkový, striebornej farby
  • Materiál: polyester
  • Veľkosť dáždnika: 210 cm
  • Veľkosť zloženého slnečníka: 122 x 7 cm
  • Dve PVC okná s rozmermi 27,5 x 19,5 cm
None

Funkčnosť a pohodlie

Slnečník Sora bude ideálny na každú dovolenku - pri mori, pri jazere alebo jednoducho na záhrade s priateľmi. Bude nielen chrániť pred slnkom a vetrom, ale bude tiež vynikajúcim „základom“ pre všetky detské hry. Každý člen rodiny tu nájde chladnejší kútik.

Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (4)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené