Vibromasážne stroje

Sorting: Výchozí nastavení

Hľadáte zariadenie na domáce použitie, ktoré vám poskytne jednoduchý a zároveň efektívny tréning a zabezpečí posilnenie svalov? Naše vibromasážne stroje, tiež nazývané vibračné plošiny, budú ideálnou voľbou! Ponúkané zariadenia Hop-sport sú vhodné aj pre začiatočníkov, ktorí nikdy nevykonávali žiaden druh športu, ale takisto aj pre pokročilých. Vibračné plošiny sú založené na prenášaní vibrácií do jednotlivých svalových skupín a časti tela. Vďaka cvičeniu na vibračnej plošine zlepšíte krvný obeh a povzbudíte obehový systém, posilníte svaly, zvýšite celkovú pružnosť postavy a kondície. Cvičenie na vibračných plošinách môžete obohatiť tým, že použijete ďalšie fitness doplnky, ako napríklad expandéry (odporové pásy), vďaka ktorým posilníte ešte viac svalových skupín. Prezrite si ponuku vibromasážnych strojov v našom obchode a začnite s tréningom už dnes!


Vibračná plošina dostane vaše telo do formy

Vibračná plošina alebo vibračný posilňovací stroj je určený na posilňovanie a spevnenie tela. V našej ponuke nájdete širokú škálu modelov, ktoré zahŕňajú rôzne vibrácie (vertikálne, horizontálne alebo aj 3d vibrácie). Vibračná plošina (vibračná doska na cvičenie) je vhodná pre všetkých, ktorí berú fitness vážne, keďže vám dokáže efektívne spevniť celé telo a takisto vám pomôže spáliť nadbytočné kalórie. Je to ideálne riešenie pre ľudí všetkých vekových skupín, bez ohľadu na úroveň fyzickej kondície. Široká škála rýchlosti a rozmanité tréningové programy (rozlišujú sa podľa intenzity) vám umožnia prispôsobiť intenzitu cvičení podľa vašich potrieb. Cvik na plošine je vhodný pre každého. Malá veľkosť, tichý chod zariadenia a jednoduché používanie sú dôvodom obrovskej popularity. Vibračné plošiny sú v poslednej dobe jednoducho top fitness zariadením.

Vibračné plošiny a ich výhody

Podľa štúdií by cvičenie na vibračnej plošine malo byť až trojnásobne viac účinné ako cvičenie bez vibračnej dosky. Celý zázrak spočíva v tom, že svaly sa vďaka vibráciám stávajú pružnejšie, zlepšuje sa krvný obeh, a okrem toho vibrovanie pozitívne napomáha aj regenerácii po fyzickej námahe. Vibračný trenažér má taktiež liečivý účinok pri stuhnutosti, alebo bolesti kĺbov a svalov, dokonca aj pri reumatizme. V našej ponuke nájdete plošiny, ktoré majú rôznu nosnosť (ako napr. vibračná plošina do 150 kg), takže každý si môže vybrať pre seba ideálny prístroj vhodný pre jeho hmotnostnú kategóriu.

Gumové pätky vám umožnia vyrovnať plošinu, zabezpečiť jej stabilitu a najvyššie pohodlie a bezpečnosť pri tréningu.

Vibračné plošiny pre domáce použitie

Kompaktné rozmery a transportné kolieska v našich modeloch zaručujú, že plošina bude vhodná do každej domácnosti. Po skončení cvičenia sa nemusíte obávať toho, že vám zariadenie bude zaberať miesto v obývacej izbe, ale môžete vibračný posilňovací stroj jednoducho presunúť. Niektoré vibromasážne stroje z našej ponuky majú výkon motora do 200 w. Sú to najúspornejšie stroje, ktoré vyhovujú skôr nenáročným používateľom na relaxáciu. Ak si potrpíte na to najlepšie, hľadajte vibračné plošiny s dvomi motormi alebo výkonom okolo 400 w. Vaše telo určite ocení kvalitný vibromasážny tréning.

Vibromasážne stroje na efektívne formovanie postavy

Vibromasážne stroje pomáhajú k rýchlemu a efektívnemu formovaniu postavy, podieľajú sa na redukcii váhy, zlepšujú koordináciu a majú rehabilitačné účinky. Cvičenie na vibračnom stroji je bezpečné, efektívne a najmä časovo nenáročné. Ak vás trápi celulitída, vibračná plošina je to pravé, čo vám pomôže problém elegantne vyriešiť.

Na vibračnej plošine môžete cvičiť kliky, drepy či posedy. S príslušenstvom ako posilňovacia guma dosiahnete efektívnejší tréning na celé telo. Vibromasážne stroje zvyšujú rýchlosť chudnutia až trikrát oproti bežným fitness strojom. Dosiahnite svoju vysnívanú figúru ľahšie vďaka Hop-sport!

Aká vibračná plošina je pre vás ideálna?

Vybrať si z množstva modelov nemusí byť také ľahké. Okrem technických parametrov vám môžu rozhodovanie uľahčiť rôzne prémiové funkcie a detaily. Ak chcete mať tréning maximálne pod kontrolou, vibračná plošina vybavená počítadlom a displejom zobrazujúcim zvolený program a parametre ako čas, vzdialenosť, rýchlosť a kalórie vám umožní sledovať všetky údaje priamo počas cvičenia. Chystáte sa s plošinou manipulovať častejšie? Pri nákupe si všímajte aj hmotnosť prístroja. Priemerná hmotnosť vibračnej plošiny pre domáce použitie býva okolo 17 až 20 kg, no so strojmi ťažšími ako 35 kg sa vám pravdepodobne nebude chcieť pravidelne naťahovať.

Obľúbené