53756

Zastrešenie pre bazényBaldachýn proti slnku

79,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 24h

Popis

Zastrešenie pre bazény 28054 INTEX

Zastrešenie pre bazény značky Intex je dokonalým riešením, ktoré vám poskytne požadovaný tieň a relax počas horúcich, letných dní. Je vyrobený zo špeciálnej tkaniny, ktorá chráni pred škodlivými UV lúčmi, a umožní vám tak používať bazén bez obáv zo spálenia alebo úpalu. Tvar produktu je zárukou tieňa na veľkej plochu bazéna.

Konštrukcia zastrešenia

Zastrešenie Intex má jednoduchú a funkčnú štruktúru a zároveň je veľmi odolné. Bolo vyrobené z rámu a nepremokavej textílie, ktorá chráni pred prenikaním UV lúčov. Ľahko ho pripevníte vďaka 4 svorkám a môžete rýchlo zmeniť jeho polohu pri pohybe slnka. Ľahká demontáž znamená, že zastrešenie môžete rýchlo odstrániť v dňoch bez slnka. Kompatibilné s bazénmi Intex.

Zastrešenie je vhodné pre všetky obdĺžnikové bazény Prism Frame ™, Prism Frame ™ Oval a Ultra XTR ™ Rectangular (okrem 9,75 x 4,88 x 1,32 m) a kruhové bazény s priemerom 3,05 m a 3,66 m. Pre dostatočnú ochranu pred slnkom môžete navzájom spojiť dve alebo viac zastrešení.

Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (4)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené