Nová sezóna, nová záhrada!  Zľavy až do 30 %

Je čas osviežiť svoju záhradu a pripraviť ju na novú sezónu! Vďaka našej akcii na novú záhradnú sezónu môžete vytvoriť skvelý priestor na relax a zábavu pre celú rodinu.

Nečakajte, využite našu akciu “Nová sezóna, nová záhrada” a užite si relax v krásnom prostredí!

Nezabudnite na zľavový kód JUMP.10 na záhradné trampolíny, keďže celková zľava pri použití zľavového kódu je až -30%!

Pravidlá akcie
  1. Organizátorom akcie "Nová sezóna, nová záhrada!" je internetový obchod www.hop-sport.sk patriaci k Hegenu Česko s.r.o. so sídlom Stavbárov 2201/36734 01 Karviná (Česká republika), IČO: 29389593, DIČ: CZ29389593
  2. Akcia platí do 12.05.2023 a vzťahuje sa na vybrané produkty dostupné na www.hop-sport.sk z kategórií: záhradný nábytok, trampolíny, závesné kreslá, kolieskové korčule, trekingové a Nordic walking palice.
  3. Produkty, na ktoré sa akcia vzťahuje, sú na webe v danej kategórii označené preškrtnutou cenou. Nájdete ich tiež v záložke VÝPREDAJ.
  4. Akékoľvek sťažnosti, námietky alebo pripomienky týkajúce sa akcie je možné podávať písomne na e-mailovú adresu info@hop-sport.sk
  5. Všetky záležitosti neupravené v Podmienkach akcie sa riadia Podmienkami predaja prostredníctvom prostriedkov komunikácie na diaľku a poskytovania elektronických služieb v internetovom obchode.
  6. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok alebo problémov sa obráťte na našu zákaznícku podporu:
  • tel: 233 329 555
  • mail: info@hop-sport.sk
Obľúbené