Sneh a zľavy padajú z neba na sv. Mikuláša! -15% na vybrané produkty Pozrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
47183

CyklotrenažérHS-075IC Fusion

630,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Cyklotrenažér HS-075IC Fusion 8  je vysoko kvalitným zariadením pre spinningové tréningy v domácom prostredí. 

HS-075IC Fusion sa vyznačuje precíznym spracovaním, moderným dizajnom a pevnou oceľovou konštrukciou. Záťažové koleso s hmotnosťou 24 kg je zárukou profesionálneho tréningu, počas ktorého môžete vytvoriť maximálnu záťaž až do úplného zastavenia sa kolesa. Pohodlie počas tréningu Vám zaručuje nastaviteľné (vertikálne a aj horizontálne) sedadlo a riadidlá volantu. Zariadenie je vybavené aj dotykovými snímačmi pulzu. Bezpečnosť počas tréningov Vám zaručujú pedále SPD s bezpečnostnými popruhmi, núdzová brzda a systém vyrovnávania nerovností.

Cyklotrenažér Fusion Vám pomôže znížiť množstvo telesného tuku, zvýšiť odolnosť voči stresu, zlepšiť celkovú kondíciu a výkonnosť tela a schudnúť zo stehien a lýtiek. Rovnako pomáha aj v boji s celulitídou.

None

Multifunkčný tréningový počíťač

Pri cvičení na cyklotrenažéri HS-075IC Fusion si môžete ľahko prispôsobiť nastavenia tréningu podla Vašich cieľov a úrovni pokroku. Počítač zobrazuje parametre ako: rýchlosť, vzdialenosť, čas tréningu, spálené kalórie, srdcová frekvencia, RPM (otáčky za minútu) a WATT (výkon / množstvo vytvorenej energie). Ponúka tiež hotové tréningové programy, ktoré sa líšia stupňom pokroku. Navyše vďaka stojanu na tablet alebo tel. zariadenia môžete počas tréningu sledovať film alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu.

None

Nastaviteľné riadidlá volantu

Nastaviteľné riadidlá volantu (vertikálne a horizontálne), ktoré sú pokryté mäkkou a protišmykovou penovkou Vám poskytujú ešte pohodlnejší tréning. Ergonomický tvar volantu Vám zaručuje viacero druhov uchopenia, čo je obzvlášť dôležité pri spinningu.

None

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas tréningu je základom! Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla vertikálne, ale aj horizontálne, máte možnosť ľahkého nastavenia podľa svojej výšky a individuálnych preferencií. Vďaka tomu môžu na tomto zariadení trénovať vysoké, ale aj nízke osoby a užiť si pohodlný, domáci tréning.

None

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným  kolieskam  môžete svoje zariadenie bez problémov presunúť na iné miesto.

None

Dotykové snímače pulzu

Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na riadidlá so zabudovanými snímačmi pulzu. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti - optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

None

Núdzová brzda

S modelom HS-075IC Fusion trénujete bezpečne! Zariadenie je vybavené núdzovou brzdou, ktorá  Vám v prípade potreby umožňí ukončiť tréning.

None

Pedále SPD s blokovacími popruhmi

Bezpečný a pohodlný prenos energie z nôh používateľa cez kľuky do celého pohonného systému.

None

Držiak na fľašu

Pri intenzívnych športových aktivitách sa oplatí mať po ruke vodu alebo izotonický nápoj na doplnenie tekutín a minerálov. Medzi pedálmi na ráme Fusion je držiak na fľašu s vodou. Pokiaľ sa budete chcieť napiť, nemusíte prerušovať tréning.

None

Telemetrický pás

Telemetrický hrudný pás značky Hop-Sport (telemetrický pás HS-P095PR) vám umožňuje presne sledovať vašu srdcovú frekvenciu počas cvičenia na cyklotrenažéri  Fusion. Telemetrický pás je možné spojiť s bezplatnou aplikáciou pre mobilné zariadenia. Výsledky merania srdcového tepu sa zobrazujú na displeji. Telemetrický pás je správnou voľbou pre začínajúcich športovcov, ktorí začínajú trénovať v zónach tepovej frekvencie. Pás nie je súčasťou sady, možno ho dokúpiť samostatne.

None

Vyrovnávacie nožičky

Vyrovnávacie nožičky, ktoré sú umiestnené v prednom aj zadnom stabilizátore, umožňujú umiestnenie zariadenia na nerovnom teréne.

None

Systém záťaže

Zariadenie Fusion využíva mechanický odpor s prítlakom na 24 kg zotrvačník. Použitý systém odporu robí tento model veľmi tichým.

None

Rozmery zariadenia

Chcete popracovať na svojej postave a kondícií, no bojíte sa, že fitness zariadenia zaberajú veľa miesta a váš byt bude pripomínať posilňovňu? Mýlite sa! Cyklotrenažér Fusion je vďaka svojim univerzálnym rozmerom vhodný aj do malého priestoru a poskytuje pohodlný tréning doma.

Technické údaje: 

 • Brzdný systém: mechanický
 • Záťažové koleso: 24 kg 
 • Meranie pulzu: áno
 • Pohon: reťazový
 • Vertikálne a horizontálne nastavenie riadidiel volantu
 • Nastaviteľná vzdialenosť riadidiel: 7 cm
 • Vertikálne a horizontálne nastavenie sedadla
 • Transportné kolieska 
 • Systém vyrovnávania nerovností
 • Pedále SPD s bezpečnostnými popruhmi
 • Ovládanie záťaže: manuálne
 • Napájanie: batéria
 • Nosnosť: 150 kg
 • Rozmery 120,5 cm / 53 cm / 113,5 cm (dĺžka x šírka x výška)
 • Minimálna a maximálna výška sedadla 92 cm - 110 cm
 • Minimálna a maximálna vzdialenosť pedálov od sedadla:  74,5 cm - 95 cm
 • Horizontálne nastavenie sedadla: 7,5 cm
 • Hmotnosť zariadenia: 46,5 kg
 • Materiál rámu: oceľ (ochrana proti korózii)
 • Producent: Hop-sport
 • Model: HS-075IC Fusion

Poznámka! Fľaša na vodu a tablet zobrazený na obrázkoch nie sú súčasťou zariadenia.

Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (8)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené