Vytvorené

30 Jún 2022

V kategoriích

Relaxačná a zábavná zóna / Dom a záhrada / Bazény / Príslušenstvá do bazénov

Záhradný bazén pre celú rodinu

Dovolenkové obdobie je tým správnym časom na investíciu do záhradného bazéna. Pýtate sa, ako vybrať ten správny bazén pre vás a vašich blízkych? Aké faktory zvážiť pri výbere bazéna? Prečítajte si našu príručku a v prípade potreby kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Nafukovací bazén - vhodný pre deti

Hľadáte bazén vhodný pre deti? Môžete si vybrať z rôznych veľkostí nafukovacích bazénov. Najmenšie z nich sú detské bazéniky pre najmenšie deti, pričom o niečo väčšie modely budú vhodné aj pre staršie deti a rodičov. Výhodou tohto riešenia je samozrejme bezpečnosť detí, aj keď by sme chceli pripomenúť, že deti by sa v bazéne nemali nechávať bez dozoru dospelých. Nafukovacie bazény stačí nafúkať, sú lacnejšie a ľahko sa premiestňujú. Nevýhodou je chýbajúca filtrácia vody. Aby bolo kúpanie pre deti bezpečné, mali by ste pamätať na častú výmenu vody. Nafukovacie bazény bohužiaľ nie sú veľmi odolné, môžu sa ľahko poškodiť. Súpravy na opravu  sú často súčasťou bazénov.

Stojanové bazény - pre staršie deti a dospelých

Ak má vaša rodina trochu viac potrieb a hľadáte bazén, ktorý sa stane miestom zábavy pre staršie deti a dospelých, odporúčame stojanové a expanzné záhradné bazény. V Hop-Sport nájdete bazény INTEX, jedného z lídrov v tomto odvetví. Expanzné bazény sú vďaka svojej konštrukcii a materiálom odolnejšie  voči poškodeniu ako bazény nafukovacie. Určite budú vhodnejšie pre staršie deti. Stojanové bazény sú najväčšie a majú zložitejšiu štruktúru. Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach a tvaroch. Hľadáte veľký záhradný bazén? V našej ponuke značky Intex si určite niečo nájdete.

Obľúbené