Vytvorené

29 Jún 2021

V kategoriích

Nákupný sprievodca / Dom a záhrada / Záhradný nábytok

Aký vybrať do záhrady?

Záhrada je výnimočným miestom. Náš vlastný priestor na relax a oddych a preto sa oplatí využiť ho čo najlepšie.  Nie vždy však máme nápad, ako ho zariadiť. V tomto článku získate niekoľko inšpirácií na usporiadanie záhrady, vďaka ktorým bude vždy plná života a chvíle strávené v nej sa stanú ešte príjemnejšími.

Záhradný nábytok

V teplejších dňoch trávime veľa času na záhrade, takže stojí za to postarať sa o to, aby bol nábytok v nej pohodlný, odolný a elegantný. Plastový nábytok je minulosťou. Praktickosť nábytku je jedna vec, pohodlie druhá, najdôležitejšia je však jeho životnosť.

Oplatí sa investovať do nábytku, ktorý bude slúžiť niekoľko sezón - najlepšie sú hotové sady, ktoré zahŕňajú stolík a pohovku alebo stoličky.

Čo hľadáte?

Zvážme, kam náš nábytok umiestnime - ak je slnečné miesto, vyberajte drahšie, ale odolnejšie modely. Ak máme väčšiu záhradu, kúpime si väčšiu súpravu nábytku, ale ak nemáme veľký priestor, zvážte kúpu pohovky do záhrady, ktorá bude vhodná pre 3 osoby.

Pri rozhodovaní o kúpe sady si buďme istí, že si každý nájde to svoje miesto. Môže byť veľmi ťažké kúpiť ďalšie stoličky so zodpovedajúcim vzorom a farbou. Pri nákupe celej sady ušetríte nielen čas, ale aj peniaze.

Najobľúbenejším typom záhradného nábytku je ratanový. Jeho výplet zaručuje trvanlivosť, materiál je odolný voči poveternostným podmienkam a UV lúčom, vďaka čomu sme si istí, že budú slúžiť aj niekoľko rokov. V obchode Hop-Sport majú pohovky a niektoré kreslá aj pohodlné sedáky - odolné proti vode a škvrnám.

Pohodlné, pevné a stabilné stoličky z technorattanu sú tiež veľmi ľahké, čo je ich veľkou výhodou. Tento typ kresla sa dá ľahko premiestniť kamkoľvek budete chcieť. V obchode Hop-Sport nájdete tiež štýlové pohovky na záhradu a terasu.

Prejdite do ponuky záhradného nábytku v Hop-Sport.

Závesné kreslá

Závesné kreslá sú odolné voči poveternostným podmienkam a do sady sú zahrnuté aj vankúše, ktoré vám spíjemnia chvíle relaxu. Stabilná oceľová konštrukcia je zárukou kvality a trvanlivosť produktu na mnoho rokov. 

V obchode Hop-sport nájdete širokú ponuku kvalitných závesných kresiel.

Závesné kreslá z našej ponuky zahŕňajú aj ochranný kryt! Chcete si vytvoriť štýlový kútik určený na oddych a relax v záhrade alebo na terase? V tom prípade neprehliadnite naše exkluzívne závesné kreslá. Ponúkame Vám vysoko kvalitné závesné kreslá značky diVolio s moderným a pohodlným tvarom. Vďaka kombinácií pevnej konštrukcie, moderného dizajnu a výnimočného pohodlia majú čoraz viac a viac nadšencov. Pozrite si našu ponuku  a vytvorte si jedinečné miesto na nezabudnuteľný relax!

Prejdite do ponuky závesných kresiel v Hop-Sport.

Trampolíny

Trampolína je spôsob na to, ako aktívne tráviť čas na záhrade. Pre deti sa môže stať obľúbeným miestom na hranie a pre dospelých skvelým miestom na trénovanie. Dostupnosť trampolín v rôznych veľkostiach umožňuje nákup modelu pre akýkoľvek typ záhrady. Prejdite do ponuky trampolín v Hop-sport

Bazén

Bazén je miesto, o ktorom sníva každý z nás v horúcich dňoch. Široký výber bazénov Intex umožňuje rodinný relax za prijateľnú cenu. V ponuke bazénov v obchode Hop-Sport  si každý nájde to svoje. Vybrané modely zahŕňajú filter, kryt, podložku pod bazén, rebrík, filtračné čerpadlo a iné! Rozhodnutím o nákupe takejto súpravy ušetríte peniaze a nebudete nútení kupovať ďalšie príslušenstvo! 

Prezrite si bazény z našej ponuky!

Slnečníky

Doprajte sebe a svojim blízkym účinnú ochranu pred slnkom na terase alebo na záhrade! Záhradný slnečník je ideálnym riešením za prijateľnú cenu. Jeho výhodou je veľmi jednoduchá, rýchla montáž a možnosť postavenia ho kdekoľvek. Na Hop-Sport nájdete skladacie záhradné slnečníky s odolnou konštrukciou, nastaviteľným nastavením, vyrobené z vodeodolného materiálu. Okrem toho ponúkame aj základňu pre slnečníky, ktorá im dodá ešte väčšiu stabilitu. 

Vyberte si záhradný slnečník v obchode Hop-Sport a užite si pohodlný, letný oddych!

Obľúbené